دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 Feb 2018
۰

جدیدترین بی‌صداقتی خاتمی

دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱
عبدالله گنجی، با نوشتن یادداشتی به اظهارات خاتمی در صفحه اینستاگرام‌اش واکنش نشان داد.
جدیدترین بی‌صداقتی خاتمی
به گزارش خدمت؛ عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت:

پیج اینستاگرام خاتمی در آخرین پست خود بر روی تصویر میرحسین موسوی نوشته است: "رئیس جمهورم را آزاد کنید". معنی حرف این است که خاتمی در ارسال نامه از در پشتی و جلسات خصوصی به‌همراه حجاریان، تاج‌زاده، صفایی فرهانی، بهزاد نبوی و ده‌ها اصلاح‌طلب دیگر، با صراحت بر عدم تقلب تاکید می‌کنند؛ اما برای تحریک ضد انقلاب که کامنت‌های آن‌چنایی ذیل پستش قرار دهند، آن کار دیگر می‌کند.

اگر ایشان نیز همانند هاشمی نگوید که پیج من دست دیگری و از آن خبر ندارم، باید بپذیریم که ایده داماد لرستان و فرزند آذربایجان، همچنان منطق حاکم و دوگانه‌ساز این جماعت است و اصرار بر فتنه ادامه دارد. گویی نظام به‌خوبی دست این جماعت را خوانده است.

باید نظام به حصر پایان دهد و محاکمه علنی را آغاز نماید؛ از طراحی فتنه گرفته تا قتل و شهادت ده‌ها شهروند هیچ، فقط به‌خاطر یک جمله رئیس جمهور محبوب جناب خاتمی(موسوی) را محاکمه کنند که قبل از باز شدن حتی یک صندوق، شخصا و رسما اعلام کرد: "برنده قطعی انتخابات اینجانب هستم با فاصله بسیار" تا امر تهییج ناشی از تقلب در صبح شنبه رونمایی شود و مرحله پایانی تئوری جین شارپ که در خواست رفراندم است نیز از سوی خاتمی اعلام گردد.

منبع: مشرق
کد مطلب: 76099
نام شما

آدرس ايميل شما

حداکثر چقدر باید بخوابیم؟ + اینفوگرافیک
ترکیب زردچوبه با این مواد غذایی، خاصیت آن را ده برابر بیشتر می‌کند
نوشیدنی‌ای که ریسک ابتلا به سرطان مری را چند برابر می‌کند