شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۳
۰

وزیر بهداشت: "اگه گذاشتم یه روز بمونی اینجا؛ بیشعور!" + فیلم + لینک دانلود

جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۳
در سفر وزير بهداشت به استان ايلام، قاضي زاده هاشمي در بازديد از اورژانس شهرستان بدره با فرماندار اين شهرستان درگيري لفظي پيدا کرد.
وزیر بهداشت: "اگه گذاشتم یه روز بمونی اینجا؛ بیشعور!" + فیلم + لینک دانلود
به گزارش خدمت؛ سفر وزير بهداشت در استان ايلام با حاشيه‌هايي همراه بود و وزير بهداشت در بازديد از مرکز اورژانس شهرستان بدره با فرماندار اين شهرستان درگيري لفظي پيدا کرد.

گويا در اين درگيري که در خصوص امکانات درماني بوده است، در هنگام اعتراض مردم شهرستان به اوضاع بهداشتي و درماني منطقه فرماندار نيز آنها را تاييد کرده و در اين زمينه وزير بهداشت فرماندار بدره را تهديد به برکناري کرده است.عضو شواری شهر بدره در واکنش به این موضوع نوشت:

آقای وزیر، به‌جای عزل فرماندار، مسولین حوزه سلامت را برکنار کنید.

با کمال تاسف و در جریان سفر وزیر بهداشت به شهرستان بدره که نماینده مردم حوزه جنوب و استاندار ایلام و مدیران استانی ایشان را همراهی می‌کردند، با استقبال گرم مردم و مسولان این شهرستان مواجه شد.

سپس در این دیدار، فرماندار مردمی، دلسوز و شجاع این شهرستان، بر اساس رسالت خویش به‌عنوان فرماندار و شخصی که از کمبودهای شهرستان مطلع است، نقایص، مشکلات و نارسایی‌های حوزه سلامت را تشریح کرد و گفت آقای وزیر، ما حتی یک راننده آمبولانس هم نداریم...

در کمال ناباوری و در انظار همه، آقای قاضی زاده هاشمی خطاب به فرماندار گفت: بیشعور ساکت باش، مگر شما نماینده مردم هستید یا نماینده دولت؟ آقای استاندار ظرف دو روز آینده فرماندار بدره را بر کنار کن.

media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Video/1395/12/12/13951212001287_360P.mp4


media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Video/1395/12/12/13951212001287_360P.mp4
کد مطلب: 64603
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند
رضا
دولت تدبیر وامیده دیگه
احمد
وقتی رییسشون (حسن کلیدساز) مردم خوزستان رو شایسته "عذاب الهی" میدونه، دیگه از وزیرشون انتظاری نمیره که مردم غیور ایلام رو به‌خاطر مطالبات به حقشون "بی‌شعور" خطاب کنه!! غافل از اینکه باید گفت بی‌شعور کسیه که یادش میره اگه همین مردم تو دوران جنگ اون‌همه فداکاری نمیکردن و الان نفت و گازشون رو اینجوری هزینه بریز و بپاش‌هاتون نمیکردین و اگر همین مردم به شما رای نمیدادن... الان اینقدر گستاخانه و نامربوط خطابشون نمیکردین؛ الحمدلله که ذات سرمایه‌داری و نمک‌ نشناسیتون رو نشون دادین
این وزیر و این پزشکان به هم می ایند بی ادب و پول پرست