پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۰
اندیشکده انگلیسی لووی گزارش داد؛

روحانی با تیم تکنوکراتش در رفع مشکل بیکاری ناموفق بود

سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۱
اندیشکده انگلیسی نوشت: در پیروزی روحانی تردید وجود دارد و نارضایتی‌های زیادی بابت ناتوانی او در اجرای قول‌هایش ایجاد شده است.
روحانی با تیم تکنوکراتش در رفع مشکل بیکاری ناموفق بود
به گزارش خدمت؛ اندیشکده انگلیسی «لووی» در تحلیلی درباره انتخابات پیش روی ایران که 29 اردیبشهت سال جاری برگزار می‌شود، نوشت: در حالی‌که به نظر «حسن روحانی» رییس جمهور کنونی، ایران در مسیر پیروزی قرار گرفته، اما این امر موردی آسان به نظر نمی‌آید.

به نوشته این اندیشکده، نارضایتی‌های زیادی بایت ناتوانی روحانی در اجرای قول‌هایش ایجاد شده، اما ناهمگونی‌هایی هم در اردوگاه رقبا به چشم می‌آید.

این گزارش می‌نویسد: روحانی در سال 2013 با شعار امید و گشایش به‌عنوان رییس جمهور ایران انتخاب شد؛ اما تنها دستاورد مهم او در دیدگاه ایرانیان، توافق اتمی سال 2015 بود که نسبت به آنچه که تبلیغات شده بود، اثر نداشت.

این اندیشکده نوشت: روحانی با تکنوکرات‌ترین تیمش سعی در کاهش تورم نمود و به موفقیت‌هایی نیز دست یافت؛ اما بیکاری و اقتصاد راکد همچنان با همان وضعیت باقی مانده است. داد و ستد در ایران کاسته شده و دولت روحانی در مدیریت برآورده کردن انتظارات با تاخیر عمل کرد.

در انتهای این مطلب آمده است: پیروزی روحانی در این انتخابات در تردید قرار دارد و این امر ادعای او مبنی بر برخورداری از حمایت عامه مردم را مشکل‌تر می‌کند.

منبع: فردا
کد مطلب: 67723
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟