پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۱
۰

گفت و شنود/ صدای الاغ!

يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۰
«لئون پانتا» وزیردفاع اسبق آمریکا که مدتی هم رئیس سازمان «سیا» بود، گفته است؛ هدف اولیه از ساخت بمب 10 تنی که در افغانستان آزمایش کردیم، حمله به ایران بوده است!
گفت و شنود/ صدای الاغ!
به گزارش خدمت؛ روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود خود نوشت: گفت: «مایک پومپئو» رئیس سازمان «سیا» گفته است یکی از اهداف حمله به فرودگاه شعیرات سوریه، هشدار به ایران است!

گفتم: که چی؟!

گفت: «لئون پانتا» وزیردفاع اسبق آمریکا که مدتی هم رئیس سازمان «سیا» بود، گفته است؛ هدف اولیه از ساخت بمب 10 تنی که در افغانستان آزمایش کردیم، حمله به ایران بوده است!

گفتم: موز اگر قوت داشت کمر خودش را راست می‌کرد! آمریکا اگر توان حمله به ایران را داشت، در همان جنگ تحمیلی که همه دنیا هم با او بودند و قدرتش هم خیلی بیشتر از حالا بود، یک غلطی می‌کرد...؛ از ترامپ لولو ساخته‌اند که دیگران را بترسانند!

گفت: منظورشان که حمله نیست، خودشان اعلام کرده‌اند که قصد دارند مردم ایران از ترس حمله آمریکا در انتخابات به یک جریان خاص که اهل ایستادگی در مقابل آمریکا نیست رأی بدهند!

گفتم: یارو یک سکه طلا در دست یک دانش‌آموز دید و به طمع افتاده و گفت؛ این سکه را با آب‌نبات عوض می‌کنی؟ دانش‌آموز گفت؛ صدای الاغ دربیاور تا سکه را بدهم! و یارو شروع به عرعر کرد و بعد گفت؛ حالا سکه را بده! دانش‌آموز گفت؛ تو با این خریتی که داری فهمیده‌ای که این سکه طلاست؛ آن‌وقت انتظار داری من که آدم هستم متوجه نباشم!

منبع: مشرق
کد مطلب: 67362
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟
ایران
خب الان با این وضعیتی که آقای روحانی ایجاد کرده اند ما دیگر ان دانش آموز زرنگ نیستیم.چه بسا سرمان انقدر پیش آمریکا خم شده که همینکه کمرمان نشکسته باید خدارا شکر کنیم.هرچه آمریکا میزند ما میرقصیم.درحالی که ایران باید ابهت خودش را حفظ کند نه اینکه به آمریکا سواری بدهد.