شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 17 Mar 2018
۰
باز هم رسانه‌های اصلاح‌طلبان، دست به دامن دروغگویی شدند؛

دوباره یاشار سلطانی عزیز اصلاح‌طلبان شد!

دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸
در حالی‌که در زمان انتخابات شورای شهر تهران، با وجود نام‌نویسی یاشار سلطانی، جریان اصلاح‌طلب برای حضور وی در لیست‌شان هیچ وقعی ننهادند، با شروع دادگاه رسیدگی به تخلفات سلطانی، بار دیگر وی به محور حمایتی اصلاح‌طلبان تبدیل شده است.
دوباره یاشار سلطانی عزیز اصلاح‌طلبان شد!
به گزارش خدمت؛ زمانی که پای تخریب رقیب در میان باشد، رسانه‌ها و چهره‌های اصلاح‌طلب، از نیروی مخرب پشتیبانی می‌کنند و او را بر صفحه نخست سایت‌ها، روزنامه‌ها و مجلات می‌نشانند. داستانی که با یاشار سلطانی نیز به‌صورت تناوبی و یک‌طرفه تکرار شده است.

آن زمان که مدیرمسئول سایت معماری نیوز به کمک یکی از اعضای شورای شهر تهران، به اسناد محرمانه و مخدوش سازمان بازرسی کل کشور دباره پرونده واگذاری املاک در شهرداری دست یافت، جریان اصلاح‌طلب با تمام قوا به حمایت از او پرداخت و حتی معاونین دولت، نظیر نجفی و حناچی به میدان آمدند تا مدیریت شهری قالیباف را تخریب کنند!

در حالی‌که به اذعان مقامات قضایی، اقدام یاشار سلطانی غیر قانونی بوده و او می‌بایست با وجود در اختیار داشتن اسناد، اجازه می‌داد تا روند طبیعی بازرسی طی شده و گزارش نهایی تنظیم گردد، جریان اصلاح‌طلب و نیروهای حاضر این جریان در شوراء، سلسله اقدامات تحریفی و حاشیه‌ای خود را با رمز تحریب فساد 2200 میلیاردی شروع کردند و یاشار سلطانی به قهرمان افشاگری و آزادی اطلاعات تبدیل شد!

در این بین، احمد حکیمی‌پور به‌عنوان عضو شورای شهر و یکی از افراد دخیل در انتشار غیر قانونی اسناد سازمان بازرسی کل کشور، در مراحل نخست، منکر این اقدام و ارتباط با یاشار سلطانی شده بود؛ ولی در ادامه، با وجود شواهد متقن مجبور به اذعان به نقش خود در این پرونده شد. این بدان معناست که در صورت نبود مدارک، حکیمی‌پور به سادگی آب خوردن، پشت یاشار سلطانی را خالی کرده بود. البته رفتاری به مرابت بدتر در ایام انتخابات با یاشار سلطانی صورت گرفت و در حالی‌که بسیاری از حامیان اصلاح‌طلب در انتظار قرار گرفتن نام وی در لیست بودند، حتی از سوی دست‌اندرکاران بستن لیست امید برای شورای شهر، یعنی شورای عالی سیاست‌گذاری به ریاست محمدرضا عارف و حزب کارگزاران و حزب اتحاد، نام سلطانی برای لیست اولیه 700 نفره هم مطرح نشد!

با وجود بی‌مهری‌های بسیار اصلاح‌طلبان علیه یاشار سلطانی، او همچنان به تخریب‌هایش علیه مدیریت شهری خدمتگذار تهران ادامه می‌دهد. در همین حال، با شروع دادگاه رسیدگی به پرونده تخلفات مدیرمسئول معماری نیوز که شامل شکایت‌های مختلفی، از جمله از سوی برخی سازمان‌ها و وزارت‌خانه‌های دولت اعتدالی است، سلطانی بار دیگر به مهره بازی اصلاح‌طلبان برای منکوب کردن شهردار تهران تبدیل شده است.

این در حالی است که به اذعان مسئولان قضایی، شهرداری تهران هیچ شکایتی از وی نداشته و آنچه تحت عنوان پرونده تخلفات انتشار اسناد محرمانه در حال بررسی است، مربوط به جنبه عمومی جرم است.

در حالی‌که حق قانونی شهرداری تهران برای شکایت وجود داشت، این سازمان هیچ‌گاه دست به این اقدام نزد. زمانی‌که نیز یاشار سلطانی در پاییز سال گذشته بازداشت شد، رسانه‌های اصلاح‌طلب سعی کردند این بازداشت را مرتبط با شهرداری و پرونده واگذاری‌ها معرفی کند که در همان زمان غلامحسین اژه‌ای، سخنگو و معاون قوه قضاییه، اعلام کرد که بازداشت یاشار سلطانی برخلاف ادعاهای جریان سیاسی اصلاح‌طلب، بدون شکایت شهرداری تهران صورت گرفته است.

اصلاح‌طلبان در شرایطی که دادگاه یاشار سلطانی و احمد حکیمی‌پور به‌دلیل اتهامات مختلف در حال برگزاری است، سعی دارند از وی و پس از انتخابات قهرمان‌سازی کنند و به‌وسیله او، مدیریت شهری را تخریب کنند.

در این بین، اعضای شورای جدید تهران، دست پیش گرفته و با وجود اطلاع از جزئیات، دست به اقدامات و اظهارات تخریبی می‌زنند. این در حالی است که وجود همین اعضا در لیست امید، مانع حضور قهرمان پوشالی و اجاره‌ای‌شان، یعنی یاشار سلطانی شده بود.

منبع: افکار
کد مطلب: 75586
نام شما

آدرس ايميل شما

9 روش کاهش کلسترول خون در نوروز
مصرف "چای" این ۷ عارضه و بیماری را به‌همراه دارد
اختلال عملکرد کلیه در زنان، شایع‌تر از مردان است