شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 Sep 2017
۰

فراموش کردن نگرانی ها و شادبودن

نرگس عبداللهي
شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
گاهی اوقات درزندگی با مشکلات زیادی روبرو می شویم وسعی می کنیم درآن موقع شاد باشیم ولی تاحدی این امر به سختی صورت می گیرد. افراد کمی در جهان وجود دارند که سعی می کنند در هرشرایط و موقعــیتی شــــادزندگی کنند، لذا مابایدزندگی این افــراد را به عنوان یک الگو در نظر بگیریم و از آنها پیروی نماییم.
فراموش کردن نگرانی ها و شادبودن
به گزارش خدمت؛ در حال حاضر لذت و شادی های واقعی، یک رویا برای ما به حساب می آیند و دوست داریم که در زمان رویارویی با غم ها و مشکلات شاد باشیم. اگر می خواهــید فرد شادی به نظر بیاییــــد باید پرانرژی، خندان و خوشحــال باشید. شما باید سعی کنید با افراد شاد و فعال ارتباط برقرار کنید. برای آشنا شدن با این افراد می توانـــید به بعضی از کلوپ ها و سازمانها و انجمن ها مراجعه نمایید. افراد مذهبی نیز کلا کسانی هستند كه از زندگی خود راضـــی هستند، احساس سالـــــم بودن می کنند و عمــدتا عمـــــر طولانی نیز خواهند داشت.

تحقیقات انجام شده نشان می دهندکه افراد مذهبی عمر طولانی تری نسبت به سـایر افراد دارند. برای سالم ماندن، شما باید نگرانی ها را فرامــوش کنید و راه حـــــل هایی را برای رفــــــع مشـکلات بیابید و بر آنها غلبه نمایید. در این مورد خردمـــــندی می گوید: «نگرانی نمی تواند حتـــی سانتیمتری بر قد شما بیافزاید».

بنابراین چرا ما باید در مورد مشـــــکلات نگرانی داشته باشیم؟ باید رفتـارهای مثبتی را هنگام روبرو شدن با سایر افراد از خود نشـــــان دهید. رفتارمثبت به معنی آنچه که درحـال حاضر هستید، نیست بلکه به معــــــنی آنچه که هنگام روبروشدن با مشکلات در ســایر افراد مشاهده می کنید، اطلاق می شود. رفتار مثــــبت بهترین روش برای شـاد بودن در زندگی است و تاثیر خوبی را بر روی شخصــیت فرد به جای می گذارد. شما باید با شــــــادی و روی خوش به استقبـــــــال مشکلات بروید نه اینکه نگران شوید و یا بترسید؛ زیرا مشکلات زودگذر و موقتی هستند. خوشبــــختی بدان معنی نیست که شما تمامی مشــکلات را از خود دور کنید، بلکه به معنی روبرو شدن و مبارزه کردن با آنها است. پس در حال حاضر با رعایت نکات فـوق می توانید بر مشکلات غلبه نمایید.
کد مطلب: 68995
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟