پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۱
۰

دولت روحانی یک‌ماه بی‌صاحب می‌شود

سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
دولت یازدهم، از عجایب روزگار است؛ هم رئیس دولتش سودای ریاست دارد و هم معاون اولش آرزوی صندلی ریاست؛ حال معلوم نیست در این یک‌ماه فعالیت‌های انتخاباتی، چه کسی سکان مدیریت دولت را بر عهده می‌گیرد.
دولت روحانی یک‌ماه بی‌صاحب می‌شود
به گزارش خدمت؛ برای اولین‌بار در تاریخ انقلاب اسلامی، در انتخابات ریاست جمهوری، هم رئیس‌جمهور وقت نامزد می‌شود و هم معاون اولش. جریان حامی دولت برای توجیه این رؤسایی که معاون اول رئیس خود را قبول ندارد، جیغ می‌زند که این مکمل رئیس‌جمهور در انتخابات است و جای هیچ مشکلی نیست و... و البته همه این حرف‌ها، باد هواست.

آنچه مهم است، بی‌صاحب شدن دولت در ایام انتخابات است؛ دولتی‌ها مست از این‌که در روند بررسی صلاحیت‌ها، تأیید خواهند شد؛ به‌دنبال اقدامات و اظهارات انتخاباتی هستند و حتی اگر در دولت هم اقدامی انجام بگیرد، عملاً بر اساس تبلیغات انتخاباتی است؛ بنابراین، هم رئیس‌جمهور و هم معاون اول، نمی‌توانند به‌دنبال امور دولتی و مشکلات مردم باشند.

وقتی رئیس‌جمهور اعلام می‌کند به‌دنبال فعالیت انتخاباتی هستم، معاون اول به امور دولتی می‌پردازد؛ در حال حاضر، هم رئیس جمهور و هم معاون اول به‌دنبال فعالیت‌های انتخاباتی هستند و معلوم نیست چه کسی صاحب این دولت بحران‌زده است؛ جالب‌تر این‌که چندی پیش، محمد شریعتمداری -معاونت اجرایی دولت- نیز برای کمک به فعالیت‌های انتخاباتی آقای رئیس‌جمهور، از دولت استعفا داد.[1]

حال باید بپرسیم چه کسی در این ‌یک‌ماه مانده به انتخابات، دولت را مدیریت می‌کند و صاحب دولت کیست؟!

منبع: مشرق
کد مطلب: 67658
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی مگه کاری انجام میداد که حالا با صاحب یا بی‌صاحب شدنش فرقی بکنه؟ بود و نبود که تو این دولت فرقی نکرده برای مردم. فقط یه عده بودن که ملت و بیچاره کردن و همه جا رو تعطیل کردن و خودشون نجومی خوردن... پس نبودنشون بیشتر به نفع مردم... بذار این بی‌صاحابا کلا برن و نباشن...