شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - 24 Jul 2021
۰

آرم‌های طرح ترافیک ۹۶ باطل شد/ متن پیامک ارشادی به شهروندان فاقد مجوز

شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷
مدیر مرکز صدور آرم‌ طرح ترافیک شهرداری تهران، با تأکید بر این موضوع که مجوزهای سال 96 دیگر اعتبار ندارد، گفت: مجوزهای سال 97 از امروز معتبر است و افرادی که این مجوز را ندارند، برای آن‌ها پیامک ارشادی فرستاده می‌شود.
آرم‌های طرح ترافیک ۹۶ باطل شد/ متن پیامک ارشادی به شهروندان فاقد مجوز
به گزارش خدمت؛ مصطفی قنبرنژاد در گفتگو با فارس، با بیان این‌که در طرح ترافیک سال 97 هیچ فردی را رد یا تأیید نمی‌کنیم، گفت: سایت ثبت‌نام طرح ترافیک محدودیت زمانی ندارد و افراد می‌توانند در هر زمانی که می‌خواهند ثبت‌نام کنند واین سایت تا پایان سال باز است.

وی با بیان این‌که هر کسی که ثبت‌نام می‌کند، باید برای خود حساب کاربری ایجاد و آن را شارژ کند، گفت: البته شرط ورود این است که افراد قبل از این‌که وارد محدوده شوند، حتماً به سایت مراجعه و حضورشان را اعلام کنند؛ چرا که سقف ورود افراد عادی به محدوده طرح ترافیک، 40 هزار نفر در روز است.

مدیر مرکز صدور آرم‌ طرح ترافیک شهرداری تهران، در خصوص سهمیه‌بگیران گفت: آن‌ها نیز به مرور اطلاعات خود را وارد می‌کنند.

قنبرنژاد با تأکید بر این موضوع که مجوزهای سال 96 دیگر اعتبار ندارد، گفت: مجوزهای سال 97 از امروز معتبر است و افرادی که این مجوز را ندارند، برای آن‌ها پیامک ارشادی فرستاده می‌شود مبنی بر این‌که "مالک خودرو به شماره...، شما وارد محدوده طرح ترافیک شده‌اید و مجوز ورود ندارید لطفاً به سایت مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام و شارژ حساب کاربری خود اقدام کنید؛ در غیر این صورت علاوه بر جریمه ورود، جریمه عوارض هم از شما کسر می‌شود."

به گفته وی، تمامی دوربین‌های ورود و خروج محدوده طرح ترافیک فعال است و در حال ثبت‌ پلاک خودروهاست.
کد مطلب: 89622
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟