جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - 25 Sep 2020
۰

اجرای طرح جدید ترافیک آغاز شد

شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱
عضو شورای اسلامی شهر تهران، با بیان این‌که از امروز طرح جدید ترافیک در تهران اجرا شده است،‌ گفت: یک‌ماه است که شهرداری اعلام کرده است از 15 اردیبهشت طرح اجرایی می‌شود و افرادی که بدون طرح وارد شوند، جریمه خواهند شد.
اجرای طرح جدید ترافیک آغاز شد
به گزارش خدمت به نقل از دانشجو؛ ناهید خداکرمی در پاسخ به این پرسش که عده‌ای همچنان در زمینه ثبت نام و تایید طرح ترافیک بلاتکلیف و سرگردان هستند، گفت:‌ احتمالا این افراد دیر اقدام کرده‌اند؛ به‌عنوان مثال برای خود بنده هم پیامک تأیید طرح آمده است.

وی در پاسخ به این پرسش که شما چه میزان هزینه برای ورود به طرح ترافیک می‌دهید، گفت: تخفیفی به ما نداده‌اند؛ فعلا ۲۰۰ هزار تومان کارتم را شارژ کرده‌ام؛ چرا که خیلی وارد طرح نمی‌شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که شما راننده دارید و ماشین شورا در اختیار شماست گفت: پول طرح راننده را باید بدهیم؛ همه ما باید تن به تغییر بدهیم.

خداکرمی افزود: کارت طرح ترافیک در سال‌های گذشته وسیله‌ای برای رشوه دادن شده بود. البته که گروه‌های خاصی نیاز دارند و باید شورا آن‌ها را حمایت کند.

وی با بیان این‌که کارت شناور در سال‌های گذشته تبدیل به چک سفید امضاء شده بود، گفت: همین امر باعث افزایش ترافیک شده بود.

وی در پاسخ به این پرسش که سال گذشته کارت شناور بود، امسال تبدیل به کارت سیار شده و فقط نامش تغییر کرده است، گفت:‌ احتمالا کارت سیار را به گروه‌های ویژه‌ای می‌دهند و آن‌ها باید هزینه ورود به طرح را بدهند.

وی در خصوص آرم طرح ترافیک خبرنگاران و تخفیف داده شده از سوی شورا به خبرنگاران گفت:‌ ضعف شورای شهر، دادن رانت به خبرنگاران بود؛ نباید به این شیوه عمل می‌کردیم؛ باید راه دیگری را برای کمک به خبرنگاران در نظر می‌گرفتیم.
کد مطلب: 89618
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟