يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - 7 Jun 2020
۰

برانکو: باشگاه برای تمدید قراردادها راه حلی پیدا می‌کند

چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از بازی با الجزیره بازیکنان آزاد خواهند بود و ملی‌پوشان هم می‌توانند به اردوی تیم ملی بروند.
برانکو: باشگاه برای تمدید قراردادها راه حلی پیدا می‌کند
به گزارش خدمت؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مراسم امروز گفت: قبل از هر چیزی از دوستان مان تشکر می‌کنم که بهترین تولیدات دنیا را دارند و بین تولیدات مختلف، تولیدات دستگاه پزشکی هم دارند و همین طور تشکر می‌کنم از آنها به خاطر هدیه‌ای که به باشگاه دادند؛ یک دستگاه که حالت نوردرمانی دارد و مصدومیت‌ها را در زمانی کوتاهتر از موارد عادی برطرف می‌کند. 

وی افزود: برای من مهم است هر چه زودتر بازیکنان مصدوم بهبود پیدا کرده و در اختیار تیم قرار بگیرند. در معرفی دستگاه خودتان دیدید. من از اسپانسر دستگاه تشکر می‌کنم که این دستگاه را به ما هدیه داد.

برانکو درباره آخرین وضعیت پرسپولیس برای بازی با الجزیره، عنوان کرد: مهمترین مسئله سلامت بازیکنان است. علیپور برگشته و امیدوارم تا زمان بازی مشکلی هم نباشد. ربیع‌خواه تنها مصدوم ماست که امروز جراحی کرد و برای آو آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: الجزیره قهرمان قاطع امارات بوده اما ما هم از وظیفه خودمان کوتاهی نمی‌کنیم. می‌خواهیم برنده این دیدار باشیم. طبیعی است هر تیمی که به این مرحله صعود کرده را نباید دست کم گرفت و باید به آنها احترام گذاشت.

وی درباره اینکه تکلیف بازیکنانی مانند مسلمان، احمدزاه، محرمی و ... هنوز مشخص نیست، عنوان کرد: باشگاه در حال مذاکره است. مشخص است که این توافقات دو طرفه هم برای باشگاه و هم بازیکنان است. مطمئن هستم باشگاه راه حلی پیدا می‌کند تا هر دو طرف راضی باشند.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا شما بازیکنان را بعد از بازی با الجزیره در اختیار تیم ملی قرار می‌دهید و این اردوها از شنبه آغاز می‌شود، گفت: نمی‌دانم اردو تیم ملی از چه زمانی آغاز می‌شود این موضوع مربوط به سرمربی تیم ملی است. ما هیچ وقت مشکلی نداشتیم که پرسپولیس بازیکنش را به تیم ملی ندهد. آنها همیشه در اختیار تیم ملی بوده‌اند. بعد از بازی با الجزیره بازیکنان آزاد خواهند بود و ملی‌پوشان هم می‌توانند به اردوی تیم ملی بروند. به نوشته فارس، وی در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره انتخاب کرانچار به عنوان سرمربی تیم امید چیست، یادآور شد: او به ایران آمده تا برای هدایت تیم ملی امید ایران مذاکره کند. من قبلا هم گفتم برای تیم ملی امید ایران باید یک افتخار باشد که فرد بزرگی مانند کرانچار هدایت تیم را برعهده بگیرد. او هم زمانی که بازیکن بود و هم زمانی که مربیگری می‌کرد دانش زیادی دارد. کرانچار هم در کراوسی قهرمانی داشته و هم در ایران. او کراوسی را به جام جهانی برده و انتخاب او قطعا یک اقدام درخشان برای فدراسیون فوتبال ایران خواهد بود.
کد مطلب: 89566
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟