جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - 24 Sep 2021
۰

تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟

سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹
برای برگزاری مراسم‌های عروسی، ظواهر مراسم بیشتر از هر چیزی جلب توجه می‌کند. ظواهر یک مفهوم کلی از هر نوع آرایش و پوششی است.
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟
به گزارش خدمت؛ نکته مهم و قابل توجه در این بحث، آراستگی مکانی است که عروسی در آن برگزار خواهد شد. برای این‌که در بهترین شب زندگی‌تان به زیباترین شکل ممکن بدرخشید، علاوه بر پوشش و آرایش صورت، توجه به نکات پیرامونی هم اهمیت ویژه‌ای دارد. یک نکته طلایی و  بارز در هر مراسمی، محل برگزاری آن است. پس لازم است با دیدی باز و حساسیت ویژه انتخاب شود.

امروزه از دید بسیاری از مردم، به روز بودن طراحی و چیدمان سالن‌های عروسی، یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشت. چرا که زیبایی و تمیزی آن در مراسم قابل مشاهده است.

زمان رزرو سالن
سالن برگزاری مراسم جشن عروسی، محلی است که رویایی‌ترین شب زندگی هر فردی در آن رقم خواهد خورد؛ پس برای انتخاب این مکان خاص و ویژه باید زمان و دقت کافی به خرج داد. شما دست‌کم باید شش‌ماه قبل از تاریخ برگزاری مراسم خود، با توجه به روز و فصل مورد نظرتان، تالار یا باغ مناسب را پیدا کرده و سالنی با سیستم گرمایش و سرمایش مناسب را انتخاب کنید.

وسعت سالن
وسعت سالن مراسم نیز یک امر قابل توجه است که ارتباط مستقیمی با تعداد مهمان‌ها دارد. اگر تعداد مهمان‌های شما کم است، سالن بزرگ انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود؛ چرا که مهمان‌ها پراکنده می‌شوند و این موضوع مراسم شما را خلوت و سرد جلوه می‌دهد.

برنامه‌ریزی دقیق
در کنار تمام شیرینی و حلاوت پیوند دو زوج، بخشی از کارهای مربوط به عروسی، وقت، دقت و هزینه زیادی می‌طلبد؛ به همین دلیل ممکن است برگزاری مراسم عروسی، به یک پروسه طولانی‌مدت و گاه کسل‌کننده برای زوج جوان تبدیل شود. کلید طلایی برگزاری یک مراسم زیبا و خاطره‌انگیز، داشتن برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده است.

سعی کنید تمام کارها را در ماه پایانی انجام داده تا از استرس و دغدغه شما در روز عروسی کاسته شود و هر هفته برنامه‌ریزی خود را بروز و یا مرور کنید.

معمولا برای برگزاری مراسم عروسی، هر کدام از زوج‌ها، خواسته‌ها و نظراتی دارند که گاه ممکن است در تناقض با خواسته‌های همسرشان باشد. در این صورت همیشه سعی کنید با هم مشورت کنید و تمامی دلایلتان را برای هم بازگو کنید. این‌گونه بیشتر حرف طرف مقابلتان را درک خواهید کرد و در آخر باید بتوانید در برابر تغیرات انعطاف‌پذیر باشید.

نکته نهایی
 حال که تمامی جوانب انتخاب تالار عروسی بازگو شد، می‌توانید با استفاده از این مطالب، در انتخاب تالار عروسی دقت ویژه‌ای را به خرج دهید. با مطالعه این مطالب، این امکان برای شما فراهم خواهد شد که با خیالی آسوده‌تر و ذهنی بازتر دست به انتخاب بزنید. از تمامی نکته‌های گفته شده برای بهتر برگزار شدن مراسم عروسی‌تان استفاده کنید. حتی می‌توانید دفترچه یادداشتی را برای هماهنگی کارها تهیه کنید و به‌محض انجام شدن هر کار، تیک انجامش را بگذارید.

منبع: مهر
کد مطلب: 89555
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟