شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ - 24 Aug 2019
۰

دام سیاه پزشک قلابی برای زن جوان در تهران + عکس

سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۸
پزشک قلابی پوست و زیبایی که زن جوان را پس از بیهوشی در مطب مورد آزار و اذیت قرار داده بود، بازداشت شد.
دام سیاه پزشک قلابی برای زن جوان در تهران + عکس
به گزارش خدمت؛ 5 اردیبهشت امسال، زن جوانی با حضور در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران، از یک پزشک مرد، به اتهام آزار و اذیت شیطانی شکایت کرد.

در تحقیقات مشخص شد، این زن هنگامی که به مطب پزشک پوست و زیبایی در یکی از محله‌های تهرانپارس رفته بود، دکتر معالج برای درمان، او را بیهوش کرده است. بعد از به‌هوش آمدن، متوجه شده او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. با طرح این شکایت، پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

زن جوان درباره بلایی که سرش آمده بود به افسر تحقیق گفت: برای ترمیم پوست و ریزش موهایم به مطب پزشکی به‌نام منصور در خیابان وفادار شرقی تهرانپارس رفتم. او به من مشاوره پزشکی داد و قرار‌ شد برای از بین بردن لک‌های روی پوستم، چند جلسه دیگر به مطب او بروم. سرانجام دوم اردیبهشت امسال برای درمان بیماری‌ام به مطب او رفتم. پزشک مدعی شد که باید بی‌حسی موضعی انجام دهد که با اعتماد به او قبول کردم. بعد به من سرم تزریق کرد که بی‌هوش شدم. پس از به‌ هوش آمدن احساس بدحالی داشتم، با یکی از بستگانم تماس گرفتم و خواستم برای بردن من به مطب بیاید.

شاکی ادامه داد: بعد همراه او به خانه‌اش رفتم. حالم که بهتر شد، نزد پزشک زنان رفتم که متوجه شدم مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌ام و همانجا بود که متوجه شدم آن پزشک از من سوء‌استفاده کرده است.

با شکایت این زن، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و پلیس برای شناسایی و دستگیری پزشک آزارگر تحقیقاتش را آغاز کرد. ماموران با هماهنگی قضایی 8 اردیبهشت امسال برای دستگیری متهم به مطب کار او در شرق تهران رفتند. آن‌ها زمانی که وارد مطب شدند، دیدند مرد پزشک در حال ویزیت یک بیمار است. او بازداشت شد و نتوانست فرصتی برای فرار پیدا کند. متهم 40 ساله به‌نام منصور برای تحقیقات در اختیار ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. این در حالی بود که بررسی ماموران از مدرک پزشکی متهم نشان می‌داد از روی مدرک یک پزشک جعل شده است. متهم دارای مدرک تحصیلی سوم راهنمایی بوده و با جا زدن خود به عنوان یک دکتر عمومی 78 ساله فعالیت‌های مجرمانه‌اش را انجام داده و اقدام به ویزیت، معاینه و حتی عمل‌های تخصصی پوست کرده است.

متهم میانسال زمانی که متوجه شد راز جرایمش فاش شده، لب به اعتراف گشود.

سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، در این‌باره گفت: تحقیقات از متهم نشان می‌داد او حدود دو ماه پیش در مطب همین دکتر سالخورده مشغول کار بوده است. در این مدت، مرد پزشک به‌دلیل کهولت سن، کمتر به مطب رفت و آمد می‌کرده است؛ همین موضوع باعث شده متهم بیشتر اقدامات پزشکی و مشاوره‌ها را به جای مرد پزشک انجام‌ دهد.

وی افزود: متهم نیز از این فرصت استفاده کرده و دست به جرایم سیاهی زده است.

تحقیقات از این پزشک قلابی، برای رازگشایی از دیگر جرایم سیاه او ادامه دارد. افرادی که در دام این پزشک قلابی گرفتار شده‌اند، می‌توانند برای شکایت یا پیگیری پرونده‌هایشان به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

منبع: جام‌جم
کد مطلب: 89517
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟