کشف 448 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات تکاوران پلیس راور

10 ارديبهشت 1397 ساعت 14:44

فرمانده قرارگاه ابوذر پلیس استان کرمان، از کشف 448 کیلوگرم تریاک و حشیش در چند عملیات ماموران یگان تکاوری شهرستان راور خبر داد.


به گزارش خدمت؛ سرهنگ "مهدوی نیا" در این خصوص گفت: ماموران یگان تکاوری شهرستان راور، با انجام کار اطلاعاتی و اشرافیت بر محدوده استحفاظی، طی دو عملیات، 448 کیلوگرم تریاک و حشیش کشف کردند.

وی در تشریح این عملیات‌ها افزود: ماموران این یگان، با انجام کار اطلاعاتی، از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله مواد مخدر اطلاع یافتند و در این راستا در محدوده جاده خاکی "بهرام جرد" به یک دستگاه خودرو مزدا مشکوک شده و به آن دستور ایست دادند.

سرهنگ مهدوی نیا بیان داشت: این خودرو با سرعت عمل و اقدام عملیاتی ماموران متوقف و در بازرسی از آن، 202 کیلوگرم تریاک و 2 کیلوگرم هروئین کشف شد.

وی در خصوص عملیات دیگر این یگان هم گفت: ماموران یگان تکاوری راور، با اشرافیت اطلاعاتی، از ورود یک کاروان پیاده حمل مواد مخدر و قصد شوم آن‌ها برای عبور از محدوده یکی از ایستگاه‌های بازرسی اطلاع یافتند.

سرهنگ مهدوی نیا تصریح کرد: ماموران این یگان، طی عملیاتی در محدوده "سه راهی راین" 8 قاچاقچی پیاده را دستگیر و در مجموع 212 کیلوگرم حشیش از آن‌ها کشف کردند و در ادامه نیز با سرعت عمل ماموران از یک دستگاه خودروی پژو 30 کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر -فرماندهی انتظامی استان- در پایان با اشاره به کشف 448 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 8 قاچاقچی، تصریح کرد: یگان‌های تکاوری با پوشش کویر و استقرار در محدوده‌های سخت‌گذر در راستای برقراری امنیت و رویارویی با سوداگران مرگ انجام وظیفه می‌کنند.
 

منبع: برنا


کد مطلب: 89504

آدرس مطلب: http://www.khedmat.ir/news/89504/کشف-448-کیلوگرم-مواد-مخدر-عملیات-تکاوران-پلیس-راور

خدمت
  http://www.khedmat.ir