جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - 14 Aug 2020
۰

کشف 448 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات تکاوران پلیس راور

دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
فرمانده قرارگاه ابوذر پلیس استان کرمان، از کشف 448 کیلوگرم تریاک و حشیش در چند عملیات ماموران یگان تکاوری شهرستان راور خبر داد.
کشف 448 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات تکاوران پلیس راور
به گزارش خدمت؛ سرهنگ "مهدوی نیا" در این خصوص گفت: ماموران یگان تکاوری شهرستان راور، با انجام کار اطلاعاتی و اشرافیت بر محدوده استحفاظی، طی دو عملیات، 448 کیلوگرم تریاک و حشیش کشف کردند.

وی در تشریح این عملیات‌ها افزود: ماموران این یگان، با انجام کار اطلاعاتی، از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله مواد مخدر اطلاع یافتند و در این راستا در محدوده جاده خاکی "بهرام جرد" به یک دستگاه خودرو مزدا مشکوک شده و به آن دستور ایست دادند.

سرهنگ مهدوی نیا بیان داشت: این خودرو با سرعت عمل و اقدام عملیاتی ماموران متوقف و در بازرسی از آن، 202 کیلوگرم تریاک و 2 کیلوگرم هروئین کشف شد.

وی در خصوص عملیات دیگر این یگان هم گفت: ماموران یگان تکاوری راور، با اشرافیت اطلاعاتی، از ورود یک کاروان پیاده حمل مواد مخدر و قصد شوم آن‌ها برای عبور از محدوده یکی از ایستگاه‌های بازرسی اطلاع یافتند.

سرهنگ مهدوی نیا تصریح کرد: ماموران این یگان، طی عملیاتی در محدوده "سه راهی راین" 8 قاچاقچی پیاده را دستگیر و در مجموع 212 کیلوگرم حشیش از آن‌ها کشف کردند و در ادامه نیز با سرعت عمل ماموران از یک دستگاه خودروی پژو 30 کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر -فرماندهی انتظامی استان- در پایان با اشاره به کشف 448 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 8 قاچاقچی، تصریح کرد: یگان‌های تکاوری با پوشش کویر و استقرار در محدوده‌های سخت‌گذر در راستای برقراری امنیت و رویارویی با سوداگران مرگ انجام وظیفه می‌کنند.
 
منبع: برنا
کد مطلب: 89504
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟