يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - 7 Jun 2020
۰

۵۷ کشته و زخمی در تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته آمریکا

دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
بر اثر ۶۵ مورد تیراندازی در ایالت‌های مختلف آمریکا در ۲۴ ساعت گذشته، دست‌کم ۱۴ نفر کشته و ۴۳ نفر زخمی شدند.
۵۷ کشته و زخمی در تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته آمریکا
به گزارش خدمت؛ 65 مورد تیراندازی در 24 ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا رخ داده که بر اثر آن‌ها دست‌کم 14 نفر کشته و 43 نفر زخمی شدند.

در یکی از تیراندازی‌های گزارش شده در شهر واشنگتن در منطقه کلمبیا، یک نفر کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.

حادثه دیگری در شهر «لینچ برگ» در ایالت ویرجینیا نیز به کشته و زخمی شدن دو نفر منتهی شد. هر دو قربانی از ناحیه سر هدف قرار گرفته شده‌اند. پلیس احتمال قتل و خودکشی را در این حادثه می‌دهد. قربانیان این حادثه، زن و شوهر بودند.

یک مورد تیراندازی در شهر بالتیمور در ایالت مریلند نیز به زخمی شدن دو نفر منتهی شد. پلیس بالتیمور می‌گوید که مشاجره بین این دو نفر منجر به درگیری مسلحانه شده است. تیراندازی در شهر رنتون در ایالت واشنگتن نیز دو زخمی برجای گذاشت. یک مورد تیراندازی در شهر «ویرجینیا بیچ» در ایالت ویرجینیا نیز دو زخمی برجای گذاشت. تیراندازی در خیابان شانزدهم رخ داد. تحقیقات پلیس درباره این حادثه آغاز شده است.

یک مورد تیراندازی در شهر «گرشام» در ایالت اورگان نیز دو زخمی برجای گذاشت. پلیس می‌گوید دو قربانی حادثه توسط فردی ناشناس سوار بر یک خودروی سدان مشکی هدف گرفته شدند. تیراندازی در شهر ماکستون در ایالت کارولینای شمالی نیز به زخمی شدن پنج نفر منجر شد. پلیس می‌گوید که تیراندازی در جاده «مادِست» رخ داده و تحقیقات برای روشن شدن ابعاد حادثه آغاز شده است. نوزده مورد تیراندازی‌ها دیگر نیز در این مدت اتفاق افتاده که قربانی(کشته یا زخمی) نداشته است.

مرکز ثبت خشونت‌های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارش‌های روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت جمعه تا شنبه و تلفات آن‌ها را در شهرها و ایالت‌های مختلف آمریکا اعلام کرد. بر این اساس، 124 مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آن‌ها، 27 نفر کشته و 59 نفر زخمی شده‌اند. 50 مورد از این حوادث در این مدت، قربانی(کشته یا زخمی) نداشته است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، 189 مورد تیراندازی در شهرها و ایالت‌های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آن‌ها 41 نفر کشته و 102 نفر زخمی شده‌اند. با توجه به این‌که گزارش‌های تیراندازی‌ها در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع آن‌ها کامل می‌شود، آمار تیراندازی‌های بیست و چهار ساعت شنبه تا یک‌شنبه(شبانه روز گذشته) نیز روز دوشنبه نهایی خواهد شد.
کد مطلب: 89477
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟