جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - 14 Aug 2020
۰

حکم زندان پدر و نامادری شکنجه‌گر

يکشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
فرماندار ماهشهر، با اشاره به آخرین وضعیت پرونده کودکان ماهشهری که از سوی پدر و نامادری خود شکنجه و مورد آزار قرار گرفته بودند، گفت: در حال حاضر پدر و نامادری این کودکان تا مشخص شدن حکم دادگاه در زندان هستند.
حکم زندان پدر و نامادری شکنجه‌گر
به گزارش خدمت؛ فرماندار ماهشهر، با اشاره به آخرین وضعیت پرونده کودکان ماهشهری که از سوی پدر و نامادری خود شکنجه و مورد آزار قرار گرفته بودند، گفت: در حال حاضر پدر و نامادری این کودکان تا مشخص شدن حکم دادگاه در زندان هستند.

محسن بیرانوند اظهار کرد: نامادری سه کودک ماهشهری که شکنجه می‌شدند، پس از رسانه‌ای شدن این قضیه، یک‌بار بازداشت و سپس به قید وثیقه آزاد شد و هم‌اکنون مجددا بازداشت شده است و در زندان به‌سر می‌برد.

وی ادامه داد: پدر این کودکان نیز از همان ابتدا بازداشت شده بود که اکنون در زندان است. بازجویی و بررسی‌های قضایی این پرونده ادامه دارد و هر دو نفر تا مشخص شدن حکم دادگاه در زندان خواهند ماند.

فرماندار ماهشهر تصریح کرد: انگیزه این پدر و نامادری از شکنجه سه کودک جای سؤال ندارد. فردی که فرزندان خود را آن‌هم به این شیوه شکنجه می‌کند، چه انگیزه‌ای می‌تواند داشته باشد جز این‌که از لحاظ روانی انسانی سالم نباشد.

بیرانوند با بیان این‌که کودکان آزاردیده ماهشهری با حکم دادستان در منزل عموی خود زندگی می‌کنند، گفت: محل زندگی این کودکان را چندین بار بررسی کرده‌ایم و اکنون این محل مناسب است و هیچ مشکلی ندارد؛ اما به‌طور مرتب وضعیت این کودکان بررسی می‌شود.

منبع: پارس
 
کد مطلب: 89461
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟