شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - 6 Jun 2020
۱
۰

تمرد از دستور پلیس جرم است/ طبیعی است پلیس هم باید مطابق قانون برخورد کند

يکشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
سخنگوی قوه قضاییه، با اشاره به این مطلب که تمرّد از دستور پلیس جرم محسوب می‌شود، گفت: البته طبیعی است که پلیس هم باید طبق قانون برخورد کند.
تمرد از دستور پلیس جرم است/ طبیعی است پلیس هم باید مطابق قانون برخورد کند
به گزارش خدمت؛ محسنی اژه‌ای -سخنگوی قوه قضاییه- در ادامه نشست خبری خود، در پاسخ به این سوال که موضع قوه قضاییه درباره انتشار تصاویر برخورد گشت ارشاد با دختران چیست؟ آیا خرسند است؟ گفت: نه ما خرسند نیستیم.
 
وی افزود: نیروی انتظامی شبانه روز در تلاش برای تامین امنیت کشور است.

اژه‌ای گفت: امروز یکی از کسانی که در بخش میارزه با مواد مخدر کار می‌کرد، به من گفت در بخش خودشان، تعداد شهدا به ٤ هزار نفر رسیده است.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: در کشور ما تمرّد از دستور پلیس جرم است و جرم بدی از لحاظ قانون و منطق است و این قابل تعقیب است.

وی ادامه داد: افرادی، علاوه بر تمرّد، آن را اشاعه می‌دهند؛ اگر برنامه‌ریزی شده باشد و از آن فیلمی هم منتشر کنند که بدتر است.

اژه‌ای گفت: اما طبیعی است که پلیس هم باید مطابق قانون برخورد کند؛ اگر از قانون تخلف کند، او هم قابل تعقیب است.
کد مطلب: 89451
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟
@
Iran, Islamic Republic of
ضربه زدن و تفرقه انداختن بین نیروهای امنیتی و مردم از حیله‌های قدیمی ولی الان بولد شده دشمنه؛ البته مردم عاقل هستن و میفهمن که اونا قصدشون چیه؛ مسئولین هم باید هوشیار باشن و سرسری نگذرن.
متاسفانه یه عده تو کشور هم بدشون نمیاد به این جو دامن بزنن که ذهن مردم به جای مسائل اساسی کشور و مشکلات واقعی، به سمت این بحث‌ها که دردی از زندگی مردم دوا نمیکنه بره تا اینطوری خودشون 4 روز بیشتر تو قدرت باشن و کسی ازشون نپرسه برای مردم و کشور چه کردین!؟