پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 9 Jul 2020
۰

انتقاد شدید مسئول دفتر آیت‌الله جوادی از انعکاس نادرست سخنان ایشان در دیدار وزیر کار

شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
جمله‌ای که به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شده، مبنی بر این‌که آیت‌الله جوادی در این دیدار گفته، "اگر ملت قیام کند، همه ما را به دریا خواهد ریخت"، در سایت رسمی این مرجع تقلید نیامده است.
انتقاد شدید مسئول دفتر آیت‌الله جوادی از انعکاس نادرست سخنان ایشان در دیدار وزیر کار
به گزارش خدمت؛ حجت‌الاسلام جعفریان -مسئول دفتر آیت‌الله جوادی‌ آملی، از مراجع معظم تقلید- در گفتگو با تسنیم، درباره سخنان اخیر آیت‌الله جوادی که در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشت، توضیح داد: این سخنان در دیدار وزیر کار بوده و صدر و ذیلی داشته، اما متاسفانه رسانه‌ها گاهی کاری می‌کنند و یک قسمت از سخنان یک عالم یا شخصیت را که می‌توانند بهره‌برداری کنند، انعکاس داده و همان را پخش  و تیتر می‌کنند.

وی با بیان این‌که آیت‌الله جوادی نزدیک 40 دقیقه صحبت کردند، گفت: ایشان در اثنای صحبت، اشاره‌ای هم به وضعیت اقتصادی و مدیریتی، اختلاس، رشوه و فساد اداری داشته و با استناد به آیه‌ای از قرآن فرمودند که خدای متعال با کسی تعارف ندارد.

حجت‌الاسلام جعفریان، با تأکید بر این‌که این صحبت‌ها کامل پخش نشده، گفت: از طریق بنیاد "اسرا" می‌توانید مهم‌ترین مطالب و صحبت‌های حضرت آیت‌الله جوادی را مطالعه و انعکاس دهید.

بر این اساس، علی ربیعی -وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی- اخیرا با حضور در بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسرا، با  آیت‌الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کرده بود. آیت‌الله جوادی آملی در این دیدار که مشروح آن در سایت اسرا منتشر شده، به این موضوع اشاره کردند که مردم دشواری‌های اوایل انقلاب و جنگ هشت ساله و بمباران شهرها را تحمل کردند، اما همین مردم، اختلاس، نجومی و بی‌عرضگی را تحمل نمی‌کنند. باید این غده‌های بدخیم را بفهمیم و در جهت رفع آن‌ها درست عمل کنیم."

جمله‌ای که به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شده، مبنی بر این‌که آیت‌الله جوادی در این دیدار گفته، "اگر ملت قیام کند، همه ما را به دریا خواهد ریخت"، در سایت رسمی این مرجع تقلید نیامده است.
کد مطلب: 89377
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟