پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - 2 Jul 2020
۰

حرف‌های جنجالی مسلمان پس از بازی دیشب

شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
هافبک پرسپولیسی‌ها پس از پایان بازی برابر سپیدرود درباره شرایط فعلی خود به بیان صحبت‌های تندی پرداخت.
حرف‌های جنجالی مسلمان پس از بازی دیشب
به گزارش خدمت؛ محسن مسلمان پس از پایان دیدار برابر سپیدرود و بالا بردن جام قهرمانی توسط سرخ پوشان گفت: به ما می‌گویند که پیراهن جوما را برای خودمان برداریم البته هر پیراهن برای ما ۴ میلیون تومان آب می‌خورد چون یک‌کم این کنارش طلا کار شده، آن طرفش رویه‌کوبی طلاست.
 
او درباره شرایط پرسپولیس گفت: گفتند هر کس بماند جریمه‌اش را می‌بخشند که جریمه من و فرشاد و بچه‌هایی که اعتصاب کردیم یک چیزی حول و حوش ۲۰۰ تا ۱۷۰- ۱۸۰ میلیون می‌شود. مطمئن از تمام حرف‌هایی که من الان زدم همه ناراحت خواهند شد، به من کسی تا حالا حرفی از ماندن نزده است و مطمئنا اگر بخواهند بمانیم از خدایمان است.
 
مسلمان ادامه داد: باشگاه منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالات است تا یک‌سری بازیکن را از لیستش خارج کند و بس. من پیشنهاد دارم، اما اولویتم ماندن در پرسپولیس است. ۱۵ بازی برای پرسپولیس بازی نکردم، اما منتی هم سر این تیم نگذاشتم. مطمئنا رزومه‌ای داشتم که پیشنهادی به دستم رسیده است.
 
او درباره پیشنهادات خود گفت: وقتی قراردادم تمام شده است آمدن این پیشنهادات منطقی است دیگر. باز هم می‌گویم اولویتم پرسپولیس است، اما باشگاه پرسپولیس هیچ صحبتی با ما مبنی بر تمدید قرارداد نداشته است. حتی ما به آن‌ها گفتیم برای تمدید پیش‌قدم هستیم؛ اما آن‌ها منتظرند تا پنجره نقل و انتقالاتی باز شود که آن‌هم ۲۰ روز دیگر است. یعنی بعد از بازی الجزیره که تا آن موقع به تمرینات باید برویم.
 
مسلمان ادامه داد: باشگاه اگر من را نمی‌خواهد، الان باید به من بگوید؛ شاید الان پیشنهاد داشته باشم، شاید ۲۰ روز دیگر من را نخواهند و یا آن‌که آن‌ها من را با رقم ۵۰ میلیون بخواهند و آن موقع من را هم با ۱۰ میلیون نخواهند. باید تکلیف ما را مشخص کنند و بگویند که ما را می‌خواهند یا نه. ما را با مردم طرف نکنند و نگویند این‌ها به‌خاطر پول در تیم نماندند یا نخواستیم بمانیم.
 
او درباره بستن تیم فصل آینده گفت: کار سختی نیست؛ محسن ربیع‌خواه و رادوشویچ قراردادهایشان را بستند؛ من، فرشاد، کمال، وحید امیری، صادق محرمی و محمد انصاری ۶ بازیکنی هستیم که هنوز هیچ صحبتی با ما نداشتند. ما خواسته زیادی نداشتیم؛ مخصوصا من. 

مسلمان درباره دریافتی این فصل گفت: ما این فصل بین ۴۰ تا ۶۵ درصد دریافتی داشتیم. البته ۳۰ درصد آپشن ما مانده که هنوز پرداخت نشده است که با رفتنمان فکر نمی‌کنم ۱۰درصد هم دست ما را بگیرد.
کد مطلب: 89361
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟