پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - 2 Jul 2020
۰

سواستفاده شیطانی مدیرعامل یک شرکت هواپیمایی از دختر جوان + عکس

شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
مدیر عامل اسبق یک شرکت حمل و نقل هوایی، در حال سواستفاده جنسی از دختری در مقابل دیدگان متعجب دو تن از دوستان قربانی، در یک پارک بازداشت شد. پس از بازداشت این مرد، 9 دختر دیگر نیز علیه وی شکایت کرده‌اند.
سواستفاده شیطانی مدیرعامل یک شرکت هواپیمایی از دختر جوان + عکس
به گزارش خدمت؛ مرد آمریکایی در دادگاه کامبوج، به اتهام سواستفاده جنسی از دختران، به یک دهه زندان محکوم شد. برایان نسوال "Brian Naswall"، مدیر عامل اسبق یک شرکت حمل و نقل هوایی در پنوم پن -پایتخت کامبوج- ماه می سال گذشته در پارکی در حال سواستفاده از دختری در مقابل دیدگان متعجب دو تن از دوستان قربانی بازداشت شد.

وی در حالی بازداشت شد که دو دوست قربانی ماجرا را به پلیس اطلاع دادند. از زمان دستگیری وی، 9 قربانی دیگر نیز اعاده حیثیت کرده‌اند. متهم با ازدواج با یک زن کامبوجی، به‌مدت 12 سال در این کشور سکنی گزیده است.

برایان در دادگاه، اتهامات وارده به خود را انکار کرده و گفته ساختگی است؛ اما  دادگاه پنوم پن، مجرم آمریکایی را به اتهام فحشا، به 10 سال زندان محکوم کرد. همچنین دادگاه برایان را موظف به پرداخت 16 هزار دلار به‌عنوان خسارت کرده که میان 8 قربانی تقسیم می‌شود.

یک سازمان غیر دولتی فعال در زمینه شکار سوژه‌­های کودک‌آزار، خواستار اخراج برایان بعد از سپری کردن دوره محکومیت‌اش از کامبوج شد. یکی از اعضای تیم حقوقی متهم، به خبرنگاران گفته که درخواست تجدید نظر خواهند کرد.

فقر و اجرای ضعیف قانون، کامبوج را مانند آهن‌ربایی برای سوءاستفاده جنسی از کودکان برای خارجی­‌ها تبدیل کرده است، اما مقامات بیش از یک‌دهه در حال تلاش سرکوب جرائم جنسی کودکان هستند.

شهرت کامبوج به‌عنوان یک مرکز کودک‌آزاری، توجه جهانیان را در سال 2002 به خود جلب کرد که منجر به تغییر موضع کشور کامبوج در این خصوص شد؛ بنابراین ده­‌ها تن از خارجی‌های کودک‌آزار را تحت پیگرد قانونی قرار داده و مجازات کرده‌اند؛ اما هنوز هم شکاف گسترده‌ای در پلیس در این امر وجود دارد. 
کد مطلب: 89356
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟