سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - 19 Jan 2021
۰

اظهارات بیرانوند درباره تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس

شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵
علیرضا بیرانوند، درباره جشن قهرمانی پرسپولیس اظهار کرد: بازیکنان ما با تمدید قراردادهای خود میتوانند هت‌تریک قهرمانی کنند. امیدوارم بازیکنان قبل از بازی با الجزیره امارات قرارداد خود را تمدید کنند تا خیال هواداران راحت شود و کری‌های قشنگ خود را با حریفان ادامه بدهند.
اظهارات بیرانوند درباره تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس
به گزارش خدمت؛ علیرضا بیرانوند، درباره ارزیابی‌اش از بازیکنان جوانی همانند طاهرخانی گفت: به‌طور حتم بازیکنان خوبی داریم و طاهرخانی و الوان‌زاده، بازیکنان آینده‌دار پرسپولیس هستند. طاهرخانی با این سن کمش 3 قهرمانی را با پرسپولیس آورد و این موضوع افتخاری برای این بازیکن است. برانکو هم اعتقاد خاصی به این بازیکن دارد و به‌علت شرایط بازی آخر از او برابر تیم سپیدرود رشت استفاده نکرد. آرزویم این است که روزی برسد طاهرخانی را صد هزار تماشاگر تشویق کنند.

بیرانوند درباره قهرمانی پرسپولیس گفت: خدا را شکر که قهرمان شدیم و از این بابت خیلی خوشحال هستم. صدایم گرفته است، اما از ته قلب لذت بردم. 2 سال است که افتخارات بزرگی در پرسپولیس به‌دست آوردم. دبل قهرمانی در ایران سخت است و همه به‌دنبال این موضوع بودند که نگذارند تیم پرسپولیس پیشرفت کند. البته تیم ما با حاشیه‌ها جنگید و دبل قهرمانی و سوپر جام را به‌دست آورد. هت تریک قهرمانی همان تمدید قرارداد بازیکنان است. بازیکنان باید برای شاد کردن دل هواداران تمدید کنند.

دروازه‌بان پرسپولیس درباره بازی مسلمان در آخرین بازی بیان کرد: زمانی که مسلمان وارد زمین شد، خیلی خوشحال شدم. او زحمت زیادی برای تیم کشیده است و از برانکو تشکر می‌کنم که از این بازیکن در بازی آخر و قبل از دیدار با الجزیره امارات استفاده کرد. مسلمان آقای پاس گل ایران شد و کسب این عنوان هم به او تبریک می‌گویم. مسلمان را برانکو دوست دارد و او باید تلاش کند تا همان بازیکن آماده فصل قبل شود. اگر مسلمان در ایران بماند، فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند. اگر هم می‌خواهد به خارج از کشور برود، باید شرایط پرسپولیس را بابت محرومیت نقل و انتقالاتی درک کند. پنجره نقل و انتقالاتی تیم ما بسته است و بازیکنان برای انتقال به تیم‌های دیگر باید از هواداران اجازه بگیرند.
 
کد مطلب: 89353
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟