پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - 2 Jul 2020
۰

پیام احساسی نیمار برای اینیستا

شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۲
ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن، به خداحافظی اینیستا واکنش نشان داد و پیامی را برای او منتشر کرد.
پیام احساسی نیمار برای اینیستا
به گزارش خدمت؛ آندرس اینیستا، کاپیتان بارسلونا، روز جمعه در نشست خبری حضور پیدا کرد و با چشمانی اشک‌بار اعلام کرد که آخرین فصل حضور خود در آبی‌‌اناری‌ها را تجربه می‌کند، بدون این که مقصد بعدی خود را مشخص کند.

خداحافظی اینیستا از آبی‌‌اناری‌ها، واکنش‌های مختلفی را به‌دنبال داشته است. نیمار هم بازی سابق اینیستا این پیام را برای او در صفحه رسمی‌اش منتشر کرد: "استاد! برای من افتخار بزرگی بود که بخشی از سرنوشت تو در بارسلونا باشم. من قبل از این‌که به تو نزدیک شوم، عاشق سبک بازی‌ات بودم. شیفته فوتبالی بودم که به نمایش می‌گذاشتی و البته شخصیت تو در میدان و خارج از آن".

در ادامه‌ پیام نیمار آمده است: "همواره برای دوستان، فرزندان و خانواده‌ام با افتخار شرح خواهم داد که با بازیکن بزرگی مثل تو هم‌بازی بودم. بارسلونا از تو سپاس‌گذاری می‌کند و همچنین عاشقان فوتبال. آقای کاپیتان برای تو بهترین‌ها را آرزو می‌کنم".

نیمار چهار فصل با اینیستا در بارسلونا هم‌بازی بود. او تابستان سال قبل تصمیم گرفت که آبی‌‌اناری‌ها را ترک و در ازای 222 میلیون، پیراهن پاری ‌سن‌ ژرمن را بر تن کند. البته خبرهای زیادی درباره بازگشت این بازیکن برزیلی به رقابت‌های لالیگا به گوش می‌رسد  و شاید این‌بار او پیراهن رئال مادرید را بر تن کند.

منبع: مشرق
کد مطلب: 89352
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟