جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 27 Apr 2018
۰

قطعی برق در بیشتر مناطق کرج

دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴
بارش سنگین برف در البرز که از یک‌شنبه‌شب -۲۶ فروردین‌ماه- آغاز شده و هنوز هم ادامه دارد، مشکلاتی را به‌ویژه در کرج، مرکز استان البرز ایجاد کرده و همزمان با شروع بارش برف، برق بسیاری از مناطق کرج نیز قطع شده است.
قطعی برق در بیشتر مناطق کرج
به گزارش خدمت؛ میزان بارش برف در استان البرز، به‌ویژه در کلانشهر کرج و شهرستان طالقان، به بیش از 15 سانتیمتر رسیده است.

همزمان با آغاز بارش برف در کرج، شاهد قطعی برق در بیشتر مناطق مرکز استان البرز هستیم که این قطعی تا زمان مخابره این خبر نیز ادامه دارد.

مهدی مهرور، مدیرکل مدیریت بحران استان البرز، در این‌باره گفت: بیش از 50 گروه از شرکت برق استان برای رفع مشکل به نقاط مختلف اعزام شده‌اند و موضوع به‌طور جدی پیگیری می‌شود.

سرهنگ غلامعلی شرق رییس راهنمایی و رانندگی شهرستان کرج گفت: قطعی برق از شب گذشته، باعث خاموش شدن چراغ‌های راهنمایی در تقاطع‌های کرج و ایجاد اختلال در رفت و آمد شد.

وی در عین حال گفت: اکنون تلاش شده تا ماموران راهنمایی و رانندگی کنترل تردد در چهارراه‌ها و تقاطع‌های کرج را بر عهده گرفته‌اند تا مشکل ترافیک ناشی از قطعی برق حل شود.

قطعی برق همچنین برخی از خدمات عمومی را با مشکل مواجه کرده، به گونه‌ای که برخی از دستگاه‌های خدمات‌رسان، نظیر شرکت پست، از مردم به‌علت تاخیر در ارائه خدمات به‌دلیل قطعی برق عذرخواهی کرده‌اند.

بارش سنگین و بی‌سابقه برف در بهار، همچنین باعث تعطیلی مدارس شهرستان‌های طالقان و اشتهارد در استان البرز شد و با وجود بارش بیش از 15 سانتیمتری برف در کرج، تصمیمی درباره مدارس این کلانشهر اتخاذ نشده است.

امیرمحمدی -معاون عمرانی فرماندار طالقان- نیز به ایرنا گفت که راه 10 روستای این شهرستان به‌دلیل بارش سنگین برف بسته شده و دستگاه‌های خدمات و امدادرسان در حال رفع مشکل هستند.

برخی از جایگاه‌های سوخت در سطح شهر کرج نیز به‌دلیل قطعی برق، با مشکل مواجه شده‌اند.

منصور رحمانیان -مدیرکل هواشناسی استان البرز- اظهار داشت که این وضعیت آب و هوایی تا عصر دوشنبه، 27 فروردين ادامه دارد و به مرور ابرها پراکنده شده و فردا، سه‌شنبه 28 فروردين، این توده بارشی از استان خارج می‌شود.
کد مطلب: 88794
نام شما

آدرس ايميل شما

خلخالی درباره جسد رضا خان چه گفت؟
چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد