جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 27 Apr 2018
۰

کنایه تند شفر به بازیکنان استقلال

يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
سرمربی تیم فوتبال استقلال در رختکن و بین دو نیمه بازی برابر مشکی‌پوشان مشهد، از خجالت شاگردانش در آمد.
کنایه تند شفر به بازیکنان استقلال
به گزارش خدمت؛ استقلال بدون شک با حضور وینفرد شفر، نتایج خیلی خوبی کسب کرده است. این تیم در ادامه نتایج خوبش، توانست مشکی‌پوشان مشهد را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد.

هر ۴ گل استقلال در نیمه دوم وارد دروازه تیم قعرنشین لیگ شد. در نیمه اول، استقلال حریف را دست‌کم گرفته بود و بازی خوبی انجام نداد. از امید ابراهیمی گرفته تا بسیاری از بازیکنان، پاس‌های اشتباهی می‌دادند و چند بار هم حریف صاحب موقعیت برای زدن گل شد.

در همان نیمه اول، شفر نسبت به عملکرد داریوش شجاعیان معترض بود و یک‌بار سر او به‌شدت فریاد زد. شجاعیان که انتظار این رفتار را نداشت، به مرد آلمانی با دست اشاره کرد که چرا فقط سر او داد می‌زند. در یک صحنه هم شجاعیان اشاره کرد که اشتباهی مرتکب نشده که شفر عصبانی است. مرد آلمانی استقلال هم وقتی عکس العمل بازیکن تیمش را دید، او را تعویض کرد تا حساب کار دستش بیاید.

شجاعیان که انتظار این رفتار را نداشت، به سمت بازیکن تعویضی نیامد. بین دو نیمه، شفر عصبانی بود؛ به حدی که بازیکنان تا کنون او را این مدلی ندیده بودند. سرمربی استقلال با لحن تندی به بازیکنان گفت: فکر کردید قهرمان شده‌اید که بی‌تفاوت بازی می‌کنید؟ هر بازی نقش خودش را دارد و قرار نیست بی‌تفاوت باشیم. اگر قرار است بی‌تفاوت باشیم، اینجا برای چه حضور داریم؟ این تماشاگران به چه دلیل به ورزشگاه آمده‌اند؟ مرد آلمانی همین‌طور به صحبت‌هایش ادامه داد و گفت: اگر می‌توانستم، ترکیب تیم را عوض می‌کردم. شما هنوز حرفه‌ای نشدید و تا یکی دو پیروزی به‌دست می‌آورید، همه‌چیز را تمام شده می‌دانید.

این صحبت‌های شفر، به مذاق بازیکنان خوش نیامد و آن‌ها در حال رفتن به زمین، در حال غُر زدن بودند؛ اما شفر محکم پای حرف‌هایش ایستاد و در نیمه دوم، استقلال بازی متفاوتی انجام داد و ۴ گل هم زد.
کد مطلب: 88493
نام شما

آدرس ايميل شما

خلخالی درباره جسد رضا خان چه گفت؟
چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد