جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - 20 Apr 2018
۰

عکس زن جوانی که دزد سریالی بود! + تصویر

چهارشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
عامل برداشت‌های سریالی غیر مجاز دستگیر شد.
به گزارش خدمت؛ پلیس آگاهی، عامل برادشت 170 میلیون ریالی از حساب بانکی یک شهروند در شهر مشهد را شناسایی و دستگیر کرد.

سرهنگ "حمید رزم خواه" رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: با دریافت مرجوعه قضائی از سوی خانمی مبنی بر برداشت‌های سریالی غیر مجاز از حساب بانکی‌اش، موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: با توجه به عنوان و حوزه جغرافیایی جرم، پرونده به پایگاه شمال پلیس آگاهی شهر مشهد ارجاع شد.

سرهنگ رزمخواه تصریح کرد: در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد که یک قطعه عابر بانک به‌همراه رمز و تعدادی از مدارک هویتی که در داخل کیف دستی‌اش بوده، در داخل اتوبوس ربوده شده و به کررات از حساب وی برداشت و پیامک‌های مربوطه آن ارسال شده است.وی عنوان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری مالباخته، چهره فرضی متهم را که زنی جوان است، ترسیم کرده و با یک‌سری تحقیقات گسترده میدانی، مخفیگاهش را شناسایی و او را در اقدامی ضربتی دیستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: متهم که دارای سوابق متعدد کیفری و تحت تعقیب قضائی است، در بازجویی‌های به‌عمل آمده، در مواجهه با ادله و مستندات کشف شده، به برداشت غیر مجاز 170 میلیون ریال از کارت عابربانک مالباخته اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قضائی روانه دادسرا شد.

وی در پایان، از شهروندان خواست تا رمز بانکی خود را به هیچ عنوان در اختیار دیگران، حتی نزدیکان قرار ندهید و همچنین از یادداشت کردن آن روی کاغذ و یا روی جلد آن اجتناب کنند.

منبع: رکنا
کد مطلب: 87986
نام شما

آدرس ايميل شما

تخمه آفتابگردان چقدر کالری دارد؟
6 هشداری که به شما می‌گوید باید چربی بیشتری مصرف کنید
اثرات مخرب و جبران‌ناپذیر قرص‌های مسکن بر جنین