جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - 20 Apr 2018
۰

دختران نوجوان فرانسوی، یک رکورد سیاه جهانی زدند

يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
بنابر آمار و ارقام موجود، نرخ خودکشی در فرانسه از انگلیس و آمریکا پیشی گرفته است و دختران 15 تا 20 سال بیشترین میزان این خودکشی‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.
دختران نوجوان فرانسوی، یک رکورد سیاه جهانی زدند
به گزارش خدمت؛ بنابر آمار و ارقام موجود، نرخ خودکشی در فرانسه از انگلیس و آمریکا پیشی گرفته و شیوع افسردگی منجر به افزایش خودکشی در میان مردان و زنان این کشور شده است.

تازه‌ترین آمار منتشر شده توسط مؤسسه بهداشت عمومی فرانسه در سال ۲۰۱۷ نشان می‌دهد که نرخ خودکشی در دو سه سال اخیر با ۲۲ درصد رشد مواجه بوده است.

جدیدترین پژوهش‌ها حاکی از آنست که روزانه ۲۷ نفر در کشور فرانسه اقدام به خودکشی می‌کنند و تقریباً همه آن‌ها به هدف خود می‌رسند؛ ضمن این‌که کارشناسان باور دارند، آمار‌ها بسیار بالاتر از آنچه که منتشر می‌شود، است.

وزیر بهداشت انگلیس، درباره آمار‌های به‌دست آمده گفت: «این میزان از خودکشی در واقع فاجعه‌ای برای سلامت عمومی کشور و مردم فرانسه است».

محققان این مطالعه می‌گویند: «سالانه حدود ۲۰۰ هزار خودکشی در فرانسه رخ می‌دهد که دختران ۱۵ تا ۲۰ سال بیشترین میزان این خودکشی‌ها را به خود اختصاص داده‌اند».

به گفته پزشکان، خودکشی بیش از سرطان در فرانسه جان افراد را می‌گیرد؛ اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع بیشتر چنین فاجعه‌ای اگر در دستور کار دولت و وزارت بهداشت قرار نگیرد، می‌تواند بحران خودکشی در فرانسه را بیش از هر زمان دیگری پُر رنگ کند.
کد مطلب: 87904
نام شما

آدرس ايميل شما

تخمه آفتابگردان چقدر کالری دارد؟
6 هشداری که به شما می‌گوید باید چربی بیشتری مصرف کنید
اثرات مخرب و جبران‌ناپذیر قرص‌های مسکن بر جنین