شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۰

ثبت ۲۴۷ هزار تخلف سرعت غیر مجاز در شاهرود/ ۲۸۰۰ وسیله نقلیه توقیف شد

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۰
رئیس پلیس راهور شاهرود، با بیان این‌که باید روی فرهنگ‌سازی رعایت سرعت مناسب تمرکز بیشتری صورت گیرد، گفت: ۲۴۷ هزار تخلف سرعت غیر مجاز در شاهرود طی بازه زمانی یک‌ساله ثبت شد.
ثبت ۲۴۷ هزار تخلف سرعت غیر مجاز در شاهرود/ ۲۸۰۰ وسیله نقلیه توقیف شد
به گزارش خدمت؛ سرهنگ مجید فرزانه، عصر سه‌شنبه در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه، با بیان این‌که به‌دنبال کاهش آمار تخلفات ۷۰ درصدی خطای انسانی هستیم، ابراز داشت: در راستای تامین امنیت در سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری، دو هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف با انواع تخلفات و جرایم در شهرستان توقیف شد.

وی با بیان این‌که ۲۴۷ هزار جریمه سرعت غیر مجاز در بازه زمانی یک‌ساله در شاهرود ثبت‌ شده است، افزود: شش هزار جریمه ثبت‌ شده و وجود آمار بالای جرائم رانندگی در شهرستان نشان می‌دهد که باید در این زمینه بر مقوله فرهنگ‌سازی بیشتر تمرکز کرد؛ چرا که امروز دیگر صرف اتکا به جرائم برای بازداشتن رانندگان از تخلف کارساز نیست.

رئیس پلیس راهور شاهرود، با بیان این‌که ۱۰ نقطه حادثه‌خیز در شاهرود رفع شده است، ابراز داشت: در شورای ترافیک شهرستان، برنامه بر اساس در دستور کار قرار گرفت تا با اصلاح هندسی میادین و احداث دوربرگردان‌ها به کاهش ترافیک و تصادفات کمک کنیم که بر همین اساس پنج میدان مهم شاهرود اصلاح شد.

 فرزانه با بیان این‌که یک‌هزار و ۷۰۰ نفر در شاهرود طی سال جاری گواهینامه رانندگی دریافت کردند، تصریح کرد: به‌دنبال افزایش مهارت رانندگان هستیم.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش نوروزی از ۲۴ اسفندماه جاری افزود: تمام دستگاه‌های خدمت‌رسان موظف به ارائه خدمات شبانه‌روزی به مسافران هستند؛ لذا با توجه به این‌که سالانه میلیون‌ها مسافر این استان را برای تردد انتخاب می‌کنند، انتظار می‌رود مسئولان و مردم رفتاری مناسب با زائران داشته باشند.

منبع: مهر
 
کد مطلب: 87716
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند