سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۰

قطره‌ای برای کسانی که از عینک طبی متنفرند

يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷
در دنیای امروز، میلیون‌ها نفر به‌دلیل دوربینی یا نزدیک‌بینی مجبورند از عینک استفاده کنند؛ اما به‌تازگی یک قطره چشم منحصر به فرد ابداع شده که اصلاح عیوب انکساری را ممکن خواهد کرد و دیگر نیازی به خرید و استفاده از عینک نخواهید داشت.
قطره‌ای برای کسانی که از عینک طبی متنفرند
به گزارش خدمت؛ فیوچریسم نوشت: مبدع این قطره چشم می‌گوید ترکیبات موجود در این محصول که بر مبنای فناوری نانو ابداع شده قادر به برطرف کردن مشکلات قرنیه چشم خوک بوده و می‌توان امیدوار بود که در آینده نزدیک بتوان با استفاده از همین قطره چشم نیاز به استفاده از عینک در انسان‌ها را برای همیشه از بین برد.

این اولین‌بار است که یک قطره چشم برای حل دائمی مشکل دوربینی و نزدیک بینی ابداع می‌شود. این قطره هم در کودکان و هم در بزرگسالان و برای رفع هر دو مشکل دوربینی و نزدیک‌بینی قابل استفاده است.  

استفاده از این قطره‌های منحصر به فرد در آینده می‌تواند جایگزین استفاده از لنزهای چشمی هم بشود و با استفاده از آن‌ها تمرکز بر روی اشیا از فواصل مختلف ممکن خواهد شد. همچنین بیماران می‌توانند با نصب یک برنامه تلفن همراه بر روی گوشی خود و اندازه‌گیری میزان مشکل انکساری چشمانشان یک الگوی خاص برای استفاده از قطره‌های چشم مذکور به‌دست آورند.
کد مطلب: 86906
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند