شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۰

اشد مجازات قاتلان پسرم را خواستارم

يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶
مادر شهید حدادیان گفت: اگر طالب امنیت هستیم، باید تابع ولایت فقیه باشیم و اگر در زمان غیبت صاحب‌الزمان(عج) هستیم، باید مطیع ولایت باشیم تا بتوانیم این امنیت و آرامش را تا زمان ظهور حضرت نگه داریم.
اشد مجازات قاتلان پسرم را خواستارم
به گزارش خدمت؛ مادر شهید محمدحسین حدادیان -بسیجی شهید حادثه اغتشاش دراویش در پاسداران تهران- در حاشیه مراسم بزرگداشت و تکریم شهدای غائله پاسداران، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: شهید من یک بسیجی بود، شهید من شهید راه ولایت بود و شهید راه امنیت در سایه ولایت بود.

مادر شهید حدادیان تصریح کرد: اگر طالب امنیت هستیم، باید تابع ولایت فقیه باشیم و اگر در زمان غیبت صاحب‌الزمان(عج) هستیم باید مطیع ولایت باشیم تا بتوانیم این امنیت و آرامش را تا زمان ظهور حضرت نگه داریم. 

این مادر شهید، به وقایع خیابان پاسداران تهران اشاره و اعلام کرد: کار این فتنه کار یک فرد نیست؛ بلکه جریان است که امیدوارم به حق خون‌هایی که به ناحق ریخته شده، دست این جریان از پشت پرده آشکار شود و از مسئولین قضایی کشور می‌خواهم تا ریشه‌کنی قضایای پشت پرده دست برندارند و اشد مجازات را خواستارم.

وی ادامه داد: این افراد فتنه عجیب را به‌‌وجود آوردند و به شکل فجیع فرزند من را به قتل رساندند؛ ظاهر پسر من گویای این مطلب است؛ اگر چه خیلی از ضرب و جرح‌های بدن وی دیده نشد.

خانم حدادیان ادامه داد: من مادر، 22 سال جوانم را بزرگ کردم و در عرض 4 تا 5 دقیقه در پایتخت و در منطقه مسکونی، این‌همه بلا را سر پسرم آوردند.

وی تأکید کرد: من فقط برای ولایت تحمل کردم؛ فرزندم آرزوی شهادت داشت و من برای شهادت وی افتخار می‌کنم؛ اما آرزو می‌کنم که دیگر سربازان به این شکل کشته نشوند و باید از این خون‌ها پاسداری شود.

مادر شهید حدادیان خاطرنشان کرد: حرف آخر من همان است که آقا روح‌الله زد و گفت، اگر می‌خواهید به مملکت ما آسیب نرسد، پشتیبان ولایت فقیه باشید.
منبع: مشرق
کد مطلب: 86897
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند