شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۰

مرگ مشکوک مرد ۶۲ ساله، پای جوان قوی هیکل را به دادسرا باز کرد

يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰
تحقیقات پلیسی درباره واکاوی علت مرگ مشکوک مردی که بعد از درگیری با یکی از همسایگانش فوت کرده بود، با بازداشت تنها متهم پرونده به پایان رسید.
مرگ مشکوک مرد ۶۲ ساله، پای جوان قوی هیکل را به دادسرا باز کرد
به گزارش خدمت؛ ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه روز 22 شهریور سال گذشته بود که ماموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در جریان مرگ مرموز مرد ۶۲ ساله ای قرار گرفتند که در خانه خود فوت کرده بود.

با اعلام این خبر بلافاصله بازپرس محسن مدیرروستا از شعبه ششم دادسرای جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم در محل حادثه حاضر شد.

بررسی‌های اولیه ماموران پلیس نشان می‌داد خواهر مرد، اولین فردی بوده است که کشف جسد را به ماموران پلیس اطلاع داده است.

خواهر مرد تنها به افسر بازجوی پرونده گفت: برادرم محمود به‌صورت مجردی در این خانه زندگی می‌کرد؛ اما از مدتی پیش با همسایه‌اش که مردی قوی هیکل بود، به مشکل برخورده بود.

خواهر مقتول مدعی بود بر اساس گفته برادرش، همسایه‌اش یکی از زنان این آپارتمان را به حیاط آورده و با او ارتباط نامشروع برقرار کرده بود.

خواهر مقتول همچنین مدعی شد، عصر دیروز درگیری آن‌ها منجر به زد و خورد فیزیکی شد و برادرم از ناحیه گوش و دست دچار شکستگی شد که با همکاری همسایه‌ها او را به بیمارستان بردیم. 

این زن در ادامه در زمینه مرگ مشکوک برادرش افزود: بعد از انجام مراحل درمانی، او از بیمارستان مرخص شد.

صبح امروز هر چه با برادرم تماس گرفتم تا جویای حالش شوم، کسی تلفن را جواب نمی‌داد؛ به محل زندگی‌اش مراجعه کردم. در خانه قفل بود؛ با همکاری همسایه‌ها موفق شدیم در آپارتمان را باز کنیم که متوجه شدیم او فوت کرده است.

زن میانسال در انتهای اظهارات خود به ماموران گفت: احتمال می‌دهم درگیری روز گذشته باعث مرگ برادرم شده باشد.

به این ترتیب، پرونده‌ای در زمینه مرگ مشکوک مرد 62 ساله در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و با نظریه گواهی پزشکی قانونی مشخص شد که فوت تحت تاثیر دعوا و درگیری با مرد قوی هیکل همسایه نبوده، بلکه این هیجانات، به مقدار دو درصد در مرگ تاثیر گذار بوده‌اند.

با توجه به این موضوعات، اما باز هم مرد قوی هیکل تحت تعقیب قرار داشت تا این‌که خودش را دیروز در اداره آگاهی به‌عنوان عامل درگیری معرفی کرد.

امروز صبح، این مرد با انتقال به شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، اتهام خود را منکر شد و گفت، با هیچ‌کدام از زن‌های همسایه رابطه نامشروع نداشته‌ام و از دعوای خود با محمود نیز پشیمان هستم. 

به این ترتیب، متهم با قرار قانونی، از بازداشتگاه آزاد شد تا با تکمیل تحقیقات پرونده، به دادگاه کیفری ارسال و متهم محاکمه شود.

منبع: فارس
کد مطلب: 86895
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند