دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 Feb 2018
۰

واژگونی L۹۰ در بزرگراه شهید خرازی + تصاویر

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
خودروی سواری تندر، حین حرکت در بزرگراه، به‌علت نامشخصی بر روی سقف واژگون شد.
واژگونی L۹۰ در بزرگراه شهید خرازی + تصاویر
به گزارش خدمت؛ ساعت 22:44 شب گذشته، واژگونی خودروی سواری در بزرگراه شهید خرازی(مسیر غرب به شرق)، حوالی شهرک مسکونی شهید باقری، به سامانه 125 شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 114 به‌همراه گروه امداد و نجات هشت با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، خود را به محل حادثه رساندند.

بهزاد حاج‌جعفری، فرمانده نیروهای عملیاتی اعزام شده به محل حادثه، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری تندر، حین حرکت در بزرگراه، به‌علت نامشخصی بر روی سقف واژگون شده و در وسط مسیر قرار گرفته بود که خوشبختانه راننده این وسیله نقلیه، بدون آسیب‌دیدگی، قبل از رسیدن آتش‌نشانان، از اتاقک خودروی سواری خارج شده بود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان، بی‌درنگ پس از قطع جریان برق خودروی سواری و قرار دادن علائم هشداردهنده در بزرگراه، با کمک جرثقیل آتش‌نشانی و تجهیزات مخصوص، خودروی سواری را به حالت اولیه بازگرداندند و این وسیله نقلیه را به حاشیه بزرگراه منتقل کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125، نیروهای عملیاتی در پایان، آثار به جای مانده از حادثه را از سطح بزرگراه پاک‌سازی کردند و محل حادثه را برای بررسی علت، در اختیار کارشناسان پلیس راهور قرار دادند.


منبع: تسنیم
کد مطلب: 86322
نام شما

آدرس ايميل شما

حداکثر چقدر باید بخوابیم؟ + اینفوگرافیک
ترکیب زردچوبه با این مواد غذایی، خاصیت آن را ده برابر بیشتر می‌کند
نوشیدنی‌ای که ریسک ابتلا به سرطان مری را چند برابر می‌کند