دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 Feb 2018
۰

ساخت پلاسکوی جدید آغاز شد

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۶
بنیاد مستضعفان، از آغاز مراحل ساخت پلاسکوی جدید خبر داد‌‌.
ساخت پلاسکوی جدید آغاز شد
به گزارش خدمت؛ یاری، مدیر شرکت رامان گفت: با وجود مشکلاتی جهت صدور مجوزهای قانونی از سوی برخی مراجع مرتبط که با رایزنی‌های گسترده در حال مرتفع شدن آن‌ها هستیم، عملیات خاک‌برداری آغاز شده است.

وی با اشاره به تمرکز توان بنیاد مستضعفان برای اجرای هر چه سریع‌تر این پروژه، سرعت‌بخشی به عملیات خاک‌برداری را منوط به همکاری مالکان سرقفلی ساختمان 5 طبقه برای تخلیه و تخریب هر چه زودتر ساختمان اعلام کرد و گفت: خوشبختانه گروهی از ساکنان ساختمان پنج‌طبقه، با مجریان پروژه هماهنگی و همکاری قابل تقدیری داشته‌اند، ولی برای جلوگیری از کندی عملیات اجرایی این بخش پروژه نیاز به همکاری همه کسبه است تا برنامه زمان‌بندی پروژه با تأخیر و کندی مواجه نشود.

وی با اشاره به حجم گسترده عملیات خاک‌برداری که در نوع خود برای منطقه پرترافیک کلان‌شهر تهران تقریباً بی‌سابقه است، ضمن عذرخواهی از همسایگان مجاور ساختمان به‌جهت برخی مزاحمت‌های ناخواسته پیش‌آمده، ابراز امیدواری کرد تا همه مردم و مسئولان منطقه، با ادامه همکاری با مجریان و دست‌اندرکاران، به انجام پروژه کمک کنند.

یاری تأکید کرد: پس از رفع همه موانع و اخد مجوزهای قانونی، بر اساس قول مهندس سعیدی‌کیا، ریاست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، طی دوسال بعد از صدور پروانه ساخت، ساختمان پلاسکوی جدید ساخته خواهد شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 86185
نام شما

آدرس ايميل شما

حداکثر چقدر باید بخوابیم؟ + اینفوگرافیک
ترکیب زردچوبه با این مواد غذایی، خاصیت آن را ده برابر بیشتر می‌کند
نوشیدنی‌ای که ریسک ابتلا به سرطان مری را چند برابر می‌کند