سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۱
۰

هیئت نظارت بر نمایندگان: گزارش‌های خلاف "محمود صادقی" را رسیدگی می‌کنیم

يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان اعلام کرد که در صورتی که نهاد‌ها، گزارشات خود را درباره مطالب خلاف "محمود صادقی" که به آنها نسبت داده ، به ما واصل کنند، آن را قطعاً رسیدگی می‌کنیم.
هیئت نظارت بر نمایندگان: گزارش‌های خلاف "محمود صادقی" را رسیدگی می‌کنیم
به گزارش خدمت؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اتهامات و ادعای اخیر محمود صادقی عضو فراکسیون امید، گفت: اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان اظهارات و اقدامات نمایندگان را که بر خلاف وظایف نمایندگی آنها تشخیص دهد را پیگیری و با حضور نماینده متخلف اظهارات وی را بررسی می‌کنند.

وی افزود: در صورتی که سازمان‌ها و نهاد‌هایی که گزارشات خود را درباره مطالب خلافی که از سوی محمود صادقی به آنها نسبت داده شده را به هیئت نظارت واصل کنند قطعاً این هیئت این موارد را بررسی می‌کند.

عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایدگان مجلس با تاکید بر اینکه چنین اظهار نظرهای آسیب‌ساز بوده و به جایگاه نمایندگی و هم به جایگاه مجلس شورای اسلامی آسیب می‌زند، تصریح کرد: اظهار نظر‌های این چنینی سبب موج سواری و سوء استفاده رسانه‌های بیگانه می شود تا از این مسائل برای ضربه زدن به ارکان نظام استفاده کنند.

وی با بیان اینکه منتشر کردن چنین مطالبی سبب گسترش بی اعتمادی در جامعه می شود، گفت: شاید آقای صادقی تفسیر موسعی از اصول 84 و 86 قانون اساسی دارد و شاید وی تصور می‌کند اظهارنظر نماینده آزاد است و یا اظهاراتش در راستای وظیفه نمایندگی است.
کد مطلب: 85475
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند
احمد
Iran, Islamic Republic of
مجلس به چی رسیدگی کامل کرده که این دومیش باشه!؟
واقعا و دقیقا به قول خودتون به این مجلس اعتمادی نیست
شما مشکلات مردم رو هم حل نمیکنید و اجازه میدین یه عده خاصی هم از این فضای مشکلات، محصولات مخرب سیاسیشون رو برداشت کنن
اگه راست میگین کاری کنین که مردم خودشون به دروغگو بودن افرادی مثل صادقی‌ها شهادت بدن... با حلوا حلوا کردن دهن کسی شیرین نمیشه آقایون و مسئولین محترم...