پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 22 Feb 2018
۰
معاون راهداری کردستان:

بارش برف راه ارتباطی ۶۰ روستای کردستان را مسدود کرد

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای کردستان گفت: بارش برف دراستان منجر به مسدود شدن راه ارتباطی ۶۰ روستای واقع در چهار شهرستان استان شد.
بارش برف راه ارتباطی ۶۰ روستای کردستان را مسدود کرد
به گزارش خدمت؛ محمد راشد مدرس گرجی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به اینکه بارش برف از عصر روز جمعه در استان آغاز شده است، گفت: عوامل راهداری در تمامی راه های سطح استان از آمادگی کامل برخوردار بوده و هستند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون عملیات برفروبی و نمک پاشی در چندین نوبت انجام شده است، عنوان کرد: هم اکنون تردد در بیشتر گردنه های استان به ویژه محورهای سقز- بانه، سقز-مریوان، سروآباد- اورامان و سنندج-مریوان  با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای کردستان اظهارداشت: تا ظهر امروز شنبه حدود ۱۰۰۰ کیلومتر عملیات برفروبی انجام شده و حدود هزارتن شن و نمک هم مصرف شده است.

وی با اشاره به اینکه در طول راه های استان عوامل راهداری به ۱۵۰ وسیله نقلیه امدادرسانی کردند، بیان کرد: تعداد ۶۰ روستا در شهرستان های بانه، مریوان، دیواندره و کامیاران مسدود شدند و در حال حاضر عوامل راهداری در حال برفروبی آنها هستند و تاپایان امروز بازگشایی خواهند شد.
 
 
کد مطلب: 85175
نام شما

آدرس ايميل شما

دلایل كم شدن ناگهانی شير مادر
9 دلیل حساس شدن دندان‌‌ها
سواحل فنلاند، پذیرای خانم‌های گردشگر خواهد بود + تصاویر