دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 Feb 2018
۰
وزیر اطلاعات:

اقتدار نظام در مدیریت اغتشاشات اخیر به جهانیان اثبات شد

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۴
وزیر اطلاعات گفت: اقتدار نظام در مدیریت اغتشاشات اخیر به جهانیان اثبات شد.
اقتدار نظام در مدیریت اغتشاشات اخیر به جهانیان اثبات شد
به گزارش خدمت؛ حجت الاسلام سید محمود علوی ظهر شنبه در نشست شورای اداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اقتدار نظام در مدیریت اغتشاشات اخیر به جهانیان ثابت شد، اظهار داشت: مدیریت اغتشاشات اخیر بیانگر اقتدار و عظمت نظام است.
 
وی عنوان کرد: باید علل این حوادث بررسی شود و از وقوع این گونه حوادث در آینده جلوگری شود.
وزیر اطلاعات با اشاره به بزرگنمایی رسانه های خارجی در ایجاد اغتشاشات اخیر، ادامه داد: دشمن از تمام ظرفیت های رسانه ای خود برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده کرده بود.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم بار دیگر توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد، ادامه داد: وحدت و همدلی در کشور تمام توطئه های دشمن را خنثی می کند.

اجرای عدالت از مهمترین وظایف حکومت اسلامی است
وزیر اطلاعات در ادامه تاکید کرد: ارائه خدمات به مردم حق مردم است و باید تلاش کرد که خدمات با بهترین کیفیت به مردم ارائه شود.

وی بیان کرد: جلب رضایت عمومی با امکانات مادی مقدور نیست بلکه باید با خوش رفتاری و محبت و مهربانی و ارائه خدمات مناسب رضایت مردمی را ایجاد کرد.

وزیر اطلاعات بیان کرد: اجرای عدالت، تامین امنیت و معیشت مردم از وظایف حکومت اسلامی است و باید مشکلات مردم در تمام حوزه ها و بخش ها حل شود.

وی ادامه داد: خدمت به مردم توفیق الهی است که نصیب مدیران و مسئولان شده است و باید مدیران و مسئولان تلاش کنند که رضایت پروردگار مهمترین هدف آنها باشد.
کد مطلب: 85174
نام شما

آدرس ايميل شما

حداکثر چقدر باید بخوابیم؟ + اینفوگرافیک
ترکیب زردچوبه با این مواد غذایی، خاصیت آن را ده برابر بیشتر می‌کند
نوشیدنی‌ای که ریسک ابتلا به سرطان مری را چند برابر می‌کند