پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 22 Feb 2018
۰

واکنش الذوادی به برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ در ایران

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
دبیرکل کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به اخبار روزهای اخیر مبنی بر مشارکت ایران در میزبانی بعضی از دیدارها واکنش نشان داد.
واکنش الذوادی به برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ در ایران
به گزارش خدمت؛ حسن الذوادی گفت: قطر تنها میزبان جام جهانی 2022 فوتبال است و برگزاری 64 دیدار این رقابت‌ها را به تنهایی در هشت ورزشگاه بر عهده خواهد داشت.
 
پیش از این برخی از رسانه‌های بین‌المللی از انتقال تعدادی از دیدارهای جام جهانی 2022 به کشور دیگری از جمله ایران به خاطر بحران سیاسی قطر و مشکلات با همسایگان عربی‌اش خبر داده بودند.

دبیرکل کمیته سازماندهی جام جهانی 2022 فوتبال ادامه داد: تمامی ورزشگاه‌ها تا سال 2022 میلادی آماده خواهند شد و فیفا در سال جاری میلادی درباره تعداد‌ نهایی ورزشگاه‌های موردنیاز تصمیم‌گیری خواهد کرد. همچنین اماکن اقامتی کافی برای گردشگران و هواداران فوتبال وجود خواهد داشت. شاید حتی از وعده‌ای که مبنی بر فراهم‌کردن 100 هزار اتاق داده بودیم هم عبور کنیم. تمامی برنامه‌ها با هماهنگی فیفا پیش می‌رود و آنها از پیشرفت کارها رضایت دارند.

کشورهای عربستان سعودی، امارات، بحرین و مصر در ماه ژوئن 2017 میلادی خواستار انتقال محل میزبانی جام جهانی 2022 فوتبال از قطر به کشور دیگر به اتهام حمایت این کشور از تروریسم شده بودند. قطر هم تمامی این اتهامات را رد کرده بود. وزیر امور خارجه امارات نیز گفته بود که اگر قطر افراط‌گرایی را متوقف نکند قادر به میزبانی از جام جهانی 2022 فوتبال نخواهد بود.
کد مطلب: 85126
نام شما

آدرس ايميل شما

دلایل كم شدن ناگهانی شير مادر
9 دلیل حساس شدن دندان‌‌ها
سواحل فنلاند، پذیرای خانم‌های گردشگر خواهد بود + تصاویر