پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 22 Feb 2018
۰

اعدام 3 مرد شیطان‌صفت/ وقتی صاحبخانه رفت، به سراغ زن جوانش رفتم و...!

سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸
3 مرد در پرونده‌های جداگانه قتل و تجاوز، در یک قدمی چوبه دار قرار گرفته‌اند.
اعدام 3 مرد شیطان‌صفت/ وقتی صاحبخانه رفت، به سراغ زن جوانش رفتم و...!
به گزارش خدمت؛ مظاهر -32 ساله- مرد متاهلی است که سوم شهریور 93 در جریان درگیری خیابانی در یکی از محله‌های کرج پسر جوانی به نام سعید را با ضربه چاقو از پای درآورد. بر اساس مستندات پرونده، مقتول با کارد بزرگی که در دست داشت، وارد خیابان شده و برای مردم و رهگذران رعب و وحشت ایجاد کرده بود. همان موقع نیز مظاهر با وی درگیر شد و با چاقوی مقتول ضربه‌ای به او وارد کرد. عامل قتل پس از دستگیری و در بازجویی‌ها مدعی شد، در دفاع از خود و ناخواسته مرتکب قتل شده، اما با توجه به حضور مأموران یگان گشت نیروی انتظامی در محل وقوع درگیری، ادعای وی دفاع مشروع شناخته نشد و او با شکایت اولیای دم، پس از محاکمه در شعبه اول دادگاه کیفری یک کرج، به ریاست قاضی رنجبر، به قصاص نفس محکوم شد.

این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشور نیز تأیید شده و قرار است به‌زودی اجرا شود.

زن جوان در تله دو شیطان‌صفت
دومین اعدامی، سینا -30 ساله- است که همراه دوستش، زن جوانی را از مقابل مغازه‌ای ربوده و قربانی را با خودرو به خانه‌ای در اطراف کرج برده بودند. آن‌ها پس از تجاوز به این زن، وی را رها کرده و متواری شده بودند. پس از شناسایی و دستگیری سینا مشخص شد که وی با همسر شاکی رابطه فامیلی داشته است. این شیطان‌صفت در بازجویی‌ها، منکر هر گونه اتهامی شد؛ اما نتایج آزمایشات «دی.ان.ای» ادعای شاکی را تأیید کرد.

بدین ترتیب، سینا به اتهام زنای به عنف، به یک‌بار اعدام محکوم شد و پرونده همدست فراری‌اش همچنان در حال رسیدگی است.

حکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه کیفری یک کرج در دیوانعالی کشور تأیید شده و این شیطان صفت نیز به‌زودی پای چوبه دار می‌رود.

متجاوز به زن جوان تنها
سومین اعدامی، پسر 33 ساله‌ای است که اسفند 91 در محمدشهر کرج، به‌طور پنهانی وارد خانه‌ای شده و زن صاحبخانه را مورد آزار و اذیت قرار داده بود.

وی پس از دستگیری گفت: شب حادثه در خانه دوستم مواد مخدر مصرف کرده بودم. نیمه‌های شب در راه برگشت به خانه، متوجه شدم در خانه همسایه باز است که ناگهان وارد شدم! به‌دلیل این‌که در ورودی ساختمان هم باز بود، بی‌اختیار وارد شدم. همان موقع، زن جوانی از خواب بیدار شد و وحشت‌زده فریاد کشید که از ترس با او درگیر شدم. ناگهان متوجه شدم او تنهاست. ولی نمی‌دانم چرا وسوسه شدم و...

شاکی در طرح شکایتش گفته بود: صبح روز حادثه، همسرم به محل کارش رفت؛ اما در را نبست. چرا که پسرم شب قبل در خانه پدربزرگش خوابیده بود و می‌دانستم قبل از مدرسه رفتن برای برداشتن کتاب‌هایش به خانه می‌آید. به همین خاطر منتظرش بودم؛ اما ناگهان مرد ناشناسی وارد اتاق شد و مقاومتم بی‌فایده بود و او به‌شدت مرا کتک زد و بی‌توجه به التماس‌هایم مرا هدف تجاوز قرار داد و فرار کرد.»

با اعتراف صریح این شیطان صفت‌به آزار و اذیت زن جوان، هیأت قضایی شعبه اول دادگاه کیفری یک کرج، دفاعیات متهم مبنی بر این‌که روز حادثه به‌خاطر مصرف ماده مخدر شیشه اراده‌اش را ازدست داده بود را رد کردند و به اتفاق آرا، او را به اعدام محکوم کردند.

منبع: رکنا
کد مطلب: 84980
نام شما

آدرس ايميل شما

دلایل كم شدن ناگهانی شير مادر
9 دلیل حساس شدن دندان‌‌ها
سواحل فنلاند، پذیرای خانم‌های گردشگر خواهد بود + تصاویر