دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 Feb 2018
۰

مردم سرپل ذهاب باید زیر آوار بمیرند تا چادر بدهید

سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰
نماینده گیلان غرب و سرپل ذهاب، با گلایه از هلال احمر گفت: مشکلات مردم مناطق ما برای هلال احمر اهمیت ندارد؛ چرا که از روز اول آغاز این زلزله‌ها نسبت به مردم آن مناطق بی‌توجه بودند. این اتفاقات سوءمدیریت هلال احمر را نشان می‌دهد؛ حتما باید مردم زیر آوار بمیرند تا تصمیم بگیرند، اگر کسی باقی ماند به او چادر بدهند.
مردم سرپل ذهاب باید زیر آوار بمیرند تا چادر بدهید
به گزارش خدمت؛ فرهاد تجری -نماینده سرپل ذهاب و گیلان غرب- نسبت به عملکرد هلال احمر و بی‌توجهی به مردمی که با گذشت بیش از دو ماه هنوز با زلزله مواجه هستند، انتقاد کرد. دو روز قبل، مجددا زلزله‌ای با قدرت 4.2 ریشتر، مناطق گیلان غرب و سرپل ذهاب را لرزاند. نماینده این شهرستان‌ها در مجلس، با بیان این‌که در این مناطق، زلزله با ریشترهای بالای 4 و 5 ریشتر در حال وقوع است و مردم با وجود دمای زیر صفر، مجبور هستند که شب را بیرون از منازل خود بگذرانند.

نماینده سرپل ذهاب و گیلان غرب ادامه داد: شدت زلزله‌های قبلی، بسیاری از خانه‌ها را سست کرده و برخی خانه‌ها را دچار ترک‌دیدگی و مشکل کرده است و این زلزله‌های سنگینی که رخ می‌دهد، احتمال ریزش خانه‌ها را زیاد می‌کند؛ به همین دلیل مردم نمی‌توانند شبانه‌روز را در خانه‌های خود سپری کنند و امنیت روانی و آرامش از آن‌ها سلب شده است.

تجری درباره کمک‌رسانی هلال احمر تاکید کرد: هلال احمر با حساست و کم‌لطفی، حاضر نیست بین مردم چادر توزیع کند.

او با گلایه از هلال احمر گفت: مشکلات مردم مناطق ما برای هلال احمر اهمیت ندارد؛ چراکه از روز اول آغاز این زلزله‌ها نسبت به مردم آن مناطق بی‌توجه بودند. این اتفاقات، سوءمدیریت در هلال احمر را نشان می‌دهد؛ باید حتما مردم زیر آوار بمیرند تا تصمیم بگیرند، اگر کسی باقی ماند به او چادر بدهند.

منبع: برترینها
کد مطلب: 84955
نام شما

آدرس ايميل شما

حداکثر چقدر باید بخوابیم؟ + اینفوگرافیک
ترکیب زردچوبه با این مواد غذایی، خاصیت آن را ده برابر بیشتر می‌کند
نوشیدنی‌ای که ریسک ابتلا به سرطان مری را چند برابر می‌کند