جمعه ۳ فروردين ۱۳۹۷ - 23 Mar 2018
۰

حمید و دوستش، 2 روز دختر 16 ساله را در خانه روستایی آزار شیطانی دادند و...!

جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷
کاش هیچ‌وقت اصرار نمی‌کردم پدرم گوشی تلفن همراه هوشمند برایم بخرد. حالا که در سیاه‌چال بدبختی و روسیاهی دست و پا می زنم، تازه می فهمم که چرا پدرم دوست نداشت برایم گوشی تلفن بخرد.
حمید و دوستش، 2 روز دختر 16 ساله را در خانه روستایی آزار شیطانی دادند و...!
به گزارش خدمت؛ مقاومت پدرم را سرشکستگی خود نزد دوستانم تعبیر می‌کردم؛ به‌طوری که با بداخلاقی‌های من، اعتقاد خود را زیر پا گذاشت و با خرید گوشی تلفن همراه، موافقت کرد؛ اما همین ماجرا به سیه‌روزی  و بدبختی من انجامید؛ به‌طوری که همه چیزم را از دست دادم و...

دختر 16 ساله، در حالی‌که عنوان می کرد، دیگر اعتماد پدر و مادرم را از دست داده ام و از نگاه کردن به چشمانشان شرم دارم، به کارشناس اجتماعی کلانتری گلشهر مشهد گفت: پدرم مردی تحصیلکرده و از موقعیت اجتماعی و اقتصادی خوبی نیز برخوردار است. او همه امکانات رفاهی و شرایط لازم را برای ادامه تحصیل من فراهم کرده بود و تلاش می کرد تا هر سال با نمرات عالی قبول شوم، اما من مسیر صحیح زندگی را گم کردم؛ به‌طوری که دیگر به درس‌هایم توجهی نداشتم.

پدرم با دیدن نمرات من عصبانی می شد و من تنها با این جمله که همه تلاش خودم را کرده ام، پاسخش را می دادم. دوست داشتم پدرم گوشی تلفن همراه هوشمند برایم بخرد؛ اما او اعتقاد داشت گوشی هوشمند در این شرایط سنی برایم مناسب نیست؛ ولی من که نزد دوستانم احساس سرشکستگی می کردم، نمی خواستم حرف های پدرم را بپذیرم.

دوستانم از آشنایی های خود در شبکه های اجتماعی سخن می گفتند و من هم با بداخلاقی در خانه برای خرید گوشی اصرار می کردم. گوشم به نصیحت های دلسوزانه مادرم نیز بدهکار نبود، تا این‌که پدرم به ناچار گوشی تلفن را برایم خرید. از آن روز به بعد، سیر در شبکه های اجتماعی به یک سرگرمی مهم برایم تبدیل شده بود تا این‌که در تلگرام با جوانی به نام حمید آشنا شدم. او پسری مهربان به‌نظر می رسید و در مدت کوتاهی اعتماد مرا جلب کرد.

حمید عنوان می کرد: علاقه زیادی به من دارد و می خواهد هر چه زودتر همدیگر را ملاقات کنیم. او مرا تشویق کرد از خانه فرار کنم و نزد او بروم. من هم طبق نقشه او، یک میلیون تومان از پول های پدرم را دزدیدم و به محل قرار در اطراف یکی از پارک های مشهد رفتم. او و دوستش سوار بر خودرو منتظر من بودند. دقایقی بعد، به سوی شمال به راه افتادیم. احساس می کردم دیگر آزاد هستم و هر گونه که دوست داشته باشم می توانم رفتار کنم! چند ساعت بعد، حمید به بهانه استراحت وارد روستایی دورافتاده شد. آن‌جا بود که به نقشه شیطانی او و دوستش پی بردم؛ اما دیگر کاری از دستم ساخته نبود. آن ها با توسل به زور و تهدید، مرا مورد آزار قرار دادند و 2 روز با وضعیتی اسفبار در همان مکان مرا زندانی کردند.

چند بار تلاش کردم از چنگ آن ها فرار کنم، ولی راه گریزی وجود نداشت، تا این‌که روز بعد، مأموران انتظامی ما را دستگیر کردند؛ اگر چه سخت ترین روزهای زندگی را سپری کردم، اما همواره خودم را سرزنش می کنم که چرا ...

منبع: رکنا
کد مطلب: 84714
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند