چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 Apr 2018
۰

از رفتار پهلوانانه میرزاپور تقدیر می‌شود

جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳
رفتار پهلوانانه احمد میرزاپور، کشتی‌گیر استان خراسان رضوی، به‌عنوان "رفتار برگزیده پهلوانی" انتخاب شد.
از رفتار پهلوانانه میرزاپور تقدیر می‌شود
به گزارش خدمت؛ رفتار جوانمردانه احمد میرزاپور، پس از انجام دیدار فینال کشتی پهلوانی سال ۹۶(عصر دیروز در مشهد) و همراهی  و حضور وی در کنار جابر صادق‌زاده بر روی تشک مسابقات در هنگام اهدای بازوبند پهلوان کشور، با توجه به شرایط خاص مسابقه فینال؛ رفتار بسیار ارزشمندی از سوی این کشتی‌گیر خراسانی بود که مصداق رفتار پهلوانانه است.

وی که در شهر خود در مقابل دیدگان تماشاگران مشتاق خراسانی که همگی به‌دنبال پیروزی او بودند، در شرایط اعتراض شدید مردم به نحوه قضاوت داوران، بازنده اعلام شد، برای کمک به حضور صادق زاده و اجرای مراسم اهداء بازوبند پهلوانی او و کاهش فضای ملتهب میان مردم علاقه‌مند و معترض به نتیجه مسابقه، با وجود ناراحتی شدید خود و اعتراضش به رای داوران، در کنار  صادق زاده قرار گرفت تا مراسم اهداء بازوبند رقیبش در فضایی آرام و به دور از اعتراضات شدید مردم ناراضی از نحوه قضاوت داوران، برگزار شود.

مردم عزیز و کشتی دوست خراسان نیز با وجود ناراحتی و اعتراض خود، به احترام این رفتار جوانمردانه میرزاپور، اجازه برگزاری مراسم اهداء بازوبند به رقیب کشتی گیر هم استانی خود را در فضایی مناسب دادند.

فدراسیون کشتی به همین دلیل، همزمان با رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی(روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن‌ماه) در شهر تبریز، از احمد میرزاپور تقدیر ویژه‌ای را به عمل خواهد آورد.

منبع: مشرق
کد مطلب: 84713
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد
پشت پرده کودکی لاکچری‌باز‌ها