سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۰

آخرین جزئیات از پرونده قتل ۴ زن در آرامستان کرمانشاه

جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: صبح امروز، ۴ زن به ضرب گلوله توسط سرنشینان یک دستگاه اتومبیل پراید به قتل رسیدند.
آخرین جزئیات از پرونده قتل ۴ زن در آرامستان کرمانشاه
به گزارش خدمت؛ صادقی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه، جزئیات قتل ۴ زن در آرامستان کرمانشاه را تشریح کرد و گفت: چهار زن(مادر و سه دختر) به ضرب گلوله توسط سرنشینان یک دستگاه اتومبیل پراید به قتل رسیدند.

وی افزود: صبح امروز -۲۲ دی‌ماه- ساعت ۱۰ صبح در محل آرامستان کرمانشاه، چهار زن(مادر و سه دختر) به ضرب گلوله توسط سرنشینان یک دستگاه اتومبیل پراید به قتل رسیدند.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: با حضور فوری بازپرس ویژه قتل و اکیپ بررسی صحنه جرم در محل جنایت، هویت عوامل دخیل در این واقعه‌ مجرمانه شناسایی و با به‌کارگیری مامورین مجرب دستگیری عوامل دخیل در این اقدام جنایی بصورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

صادقی همچنین گفت: بررسی‌های اولیه حکایت از این دارد که در تیرماه سال جاری، پدر زنی توسط دامادش با اسلحه گرم به قتل رسیده است. اولیاء دم، اخیرا نسبت به قتل مورث خود گذشت کرده‌اند. برادران مقتول در اعتراض به اقدام همسر و فرزندان مقتول و در واکنش نسبت به آن جنایت امروز را رقم زده‌اند.

منبع: میزان
کد مطلب: 84709
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند