سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۰

امروز ۵۰ پس‌لرزه در استان کرمانشاه

پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از صبح امروز و به‌دنبال زلزله ۵.۶ ریشتری در سومار تا کنون ۵۰ پس‌لرزه را تجربه کرده است.
امروز ۵۰ پس‌لرزه در استان کرمانشاه
به گزارش خدمت؛ رضا محمودیان اظهار داشت: امروز زلزله‌ای در ساعت 10:25 دقیقه با قدرت 5.6 ریشتر در بخش سومار شهرستان قصر شیرین در عمق هشت کیلومتری رخ داد که به محض دریافت خبر هفت تیم از هلال‌احمر جهت ارزیابی میزان خسارت و کمک به مصدومان احتمالی به محل اعزام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با اشاره به این‌که این زلزله جز خسارت جزئی به بعضی از ساختمان‌ها و شکستن شیشه‌های واحد‌های مسکونی تلفات جانی به‌دنبال نداشت عنوان کرد: به‌دلیل خروج مردم گیلانغرب از منازل پنج نفر مصدوم سطحی گزارش شد که به‌صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند.

محمودیان با بیان این‌که تا کنون 50 پس‌لرزه در سطح منطقه رخ داده است، گفت: جلسه فوق‌العاده مدیریت بحران با حضور تمام دستگاه‌های عضو امروز برگزار شد و ضمن آماده‌باش به دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران برای مقابله با حوادث احتمالی اکنون آرامش و نظم و امنیت در منطقه حاکم است.

وی با اشاره به این‌که اکنون مشکل خاصی وجود ندارد، اما به مردم تأکید می‌شود که آرامش خود را حفظ کنند، افزود: پس‌لرزه‌های امروز روند کاهشی را طی می‌کند و پیش‌بینی می‌شود خطری استان را تهدید نکند.

منبع: افکار
کد مطلب: 84690
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند