سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 16 Jan 2018
۰

روایتی از پورشه سواری آقازاده‌های مست

دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
این‌که بعضی آقایان 30-40 تا شغل دارند؛ آن‌هم مشاغلی که هر یک از آن‌ها را یکی از نخبگان کشور می‌تواند بر عهده بگیرد، نشان می‌دهد که مجموعه حاکمان در جمهوری اسلامی، در جایگاه اقلیت قرار گرفته و اکثریت هم از آن ناراضی هستند.
روایتی از پورشه سواری آقازاده‌های مست
به گزارش خدمت؛ یک استاد دانشگاه که می‎گفت، گاهی تا چهار صبح در جلسه است، از مدل رانندگی آن ساعت‎های برخی آقازاده‎ها در خیابان‎های تهران سخن گفت.

ابراهیم فیاض، استاد دانشکده جامعه‌شناسی دانشگاه تهران که برای مناظره با صادق زیباکلام، امروز مهمان خبرآنلاین بود، در بخشی از سخنانش گفت: الان جمهوری اسلامی، از نظر ساختاری نباید شبیه دوران پهلوی عمل کند. انحصارطلبی و رانت‌خواری نباید مثل قبل وجود داشته باشد.

این‌که بعضی آقایان 30-40 تا شغل دارند، آن‌هم مشاغلی که هر یک از آن‌ها را یکی از نخبگان کشور می‎تواند بر عهده بگیرد، نشان می‌دهد که مجموعه حاکمان در جمهوری اسلامی، در جایگاه اقلیت قرار گرفته و اکثریت هم از آن ناراضی هستند.

وی افزود: مردم از آقازاده‎ها و کارهایشان ناراضی‌اند. خود من شب‌ها از ترس پورشه‌های آقازاده‌های مست، مجبورم وسط اتوبان رانندگی کنم! بارها شده که بعد از 8 ساعت جلسه فکری، ساعت 4 صبح می‌خواهم برگردم خانه؛ آن‌هم با یک پراید، ولی یک پورشه می‌خواهد من را در رانندگی اذیت کند!

منبع: کارگر
کد مطلب: 84507
نام شما

آدرس ايميل شما

علت پوسیدگی دندان چیست؟
پس از مصرف نمک فراوان چه‌کاری انجام دهیم؟
جعبه سیاه کشتی چیست و چه‌کار می‌کند؟