سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 16 Jan 2018
۰

تلگرام را هم حرام اعلام کنید، مثل یارانه!

يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
یادتان هست که آقایان بزرگوار در اقدامی هم‌سو با خواسته‌های دولت اعلام کردند که کسانی که به یارانه نیاز ندارند، حرام است بگیرند!؟
تلگرام را هم حرام اعلام کنید، مثل یارانه!
به گزارش خدمت؛ یادتان هست که آقایان بزرگوار در اقدامی هم‌سو با خواسته‌های دولت اعلام کردند که کسانی که به یارانه نیاز ندارند، حرام است بگیرند!؟

آن قاچاقچی که اعتقادی ندارد که می‌گیرد، آن‌که فرار مالیاتی می‌کند که می‌گیرد، آن کسانی که اصلا برایشان مهم نیست که به بیت‌المال ضربه بزنند که می‌گیرند...

شما فقط آمدید یک عده از شیعه که هم فرار مالیاتی برایشان حرام است، هم خمس می‌دهند، هم دزدی برایشان حرام است، این‌ها را  از بیت‌المال محروم کردید... چقدر به نفع مملکت شد؟ غیر از این‌که توازن پول را به ضرر چند نفر که همین طوری هم چندین برابر بقیه به بیت‌المال نفع می‌رساندند به‌هم زدید.

همان قصه در فیلترینگ تلگرام هم هست!
آن کسی که طرفدار "آمد‌نیوز" است که معطل شما آقایان نمی‌ماند، بازدید این کانال‌ها کمتر که نمی‌شود هیچ، بالاتر هم می‌رود.

آن کسانی معطل می‌شوند که خیال می‌کنند ممکن است وارد تلگرام شدن حرام باشد؛ آن کسانی دیگر مطلب نمی‌گذارند که نمی‌خواهند خلاف مجراهای عادی عمل کنند!

یک نگاهی بیندازید به بازدید کانال‌های خبری که بدنه مذهبی نگاه می‌اندازند! یک نگاهی بیندازید به بازدید کانال‌هایی که می‌توانند روشنگری کنند در این شلوغی، آن‌وقت می‌فهمید توازن را چگونه عوض کردید و به نفع چه کسی هست؟

با تشکر از این‌همه تفکری که دارید!

سید مهدی صدرالساداتی
کد مطلب: 84414
نام شما

آدرس ايميل شما

علت پوسیدگی دندان چیست؟
پس از مصرف نمک فراوان چه‌کاری انجام دهیم؟
جعبه سیاه کشتی چیست و چه‌کار می‌کند؟