چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 Apr 2018
۱
۰

واکنش مردم به آتش‌زدن پرچم ایران توسط اغتشاشگران + تصاویر

يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
مردم به آتش‌زدن پرچم کشورمان توسط اغتشاشگران واکنش نشان دادند.
واکنش مردم به آتش‌زدن پرچم ایران توسط اغتشاشگران + تصاویر
به گزارش خدمت؛ بعد از ظهر روز گذشته پس از برپایی چند تجمع در انتقاد به مسائل اقتصادی در شهرهایی مانند تهران و برخی مراکز استان‌ها، تعدادی از افراد ناشناس اقدام به حمله به مراکز دولتی، بانک‌ها و تخریب اماکن عمومی کردند.
 
در تهران، در میدان فردوسی یک گروه حدوداً 50نفره اقدام به تخریب ایستگاه اتوبوس‌های تندرو و شکستن میله‌های خطوط بی‌آرتی کرده و سپس سطل‌های زباله را آتش زده و خیابان‌های اصلی در تقاطع پل کالج، میدان فردوسی و چهارراه ولی‌عصر(عج) را مسدود کرده و جلوی ماشین‌های عبوری را گرفته به آنها آسیب رساندند.

اما در این بین، فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد یک فرد میان اغتشاشگران اقدام به آتش زدن پرچم مقدس کشورمان کرده است. این اقدام وی، از شب گذشته تا کنون بازتاب بسیار گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته و مردم واکنش‌های بسیار تندی در محکومیت این اقدام داشته‌ و اعلام کرده‌اند که این گونه اقدامات به هیچ وجه کار مردم ایران نیست و قطعاً پای منافقین در میان است.

در ذیل، توئیت‌های برخی هموطنان را که در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شده مشاهده کنید:
کد مطلب: 84007
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد
پشت پرده کودکی لاکچری‌باز‌ها
جانم فدای ایران
Iran, Islamic Republic of
اینایی که پرچم رو آتیش میزنن؛ اونم در حالی که جلوی چشم مردم همین کشور اینکارو میکنن؛ اگه دستشون میرسید مردم رو هم آتیش میزنن؛ اینا به فکر مردم و کشور نیستن؛ نباید مردم وایسن به اینا نگاه کنن؛ باید همونجا بگیرن آتیششون بزنن این لعنتیای نامرد حیوون صفت رو...
کاش اونجا بودم و مادرشو به عزاش مینشوندم این کثافت نجس رو...