سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۰

خبرهایی از پرونده طارمی!

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
سرپرست باشگاه پرسپولیس که برای رسیدگی به پرونده مهاجم این تیم و باشگاه ریزه اسپور راهی ترکیه شده، نشست‌های فشرده‌ای را با مسئولان این تیم برگزار کرده است.
خبرهایی از پرونده طارمی!
به گزارش خدمت؛ حمیدضا گرشاسبی، همچنان در ترکیه به‌سر می‌برد تا جریمه 790 هزار یورویی باشگاه پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فدراسیون بین‌المللی فوتبال را به‌خاطر تخلف در انتقال مهدی طارمی از ریزه اسپور ترکیه، کاهش دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس که قرار بود شب گذشته به تهران بازگردد، به‌خاطر مذاکرات فشرده خود با سران باشگاه ریزه اسپور، تصمیم گرفت در ترکیه مانده و تکلیف نهایی این موضوع را مشخص کند.

گرشاسبی می‌خواهد در همان جلسات خود، توافقی را با مدیران ریزه اسپور امضا کند تا با مدرکی معتبر به تهران بازگردد. از این‌رو بعید نیست سرپرست باشگاه تا ظهر پنج‌شنبه نیز نشستی را با مدیر بخش ورزش باشگاه ریزه اسپور ترکیه داشته باشد.

روابط عمومی باشگاه ریزه اسپور ترکیه، از صحبت در خصوص جزئیات جلسه میان حمدرضا گرشاسبی و مدیان باشگاه ریزه اسپور ترکیه امتناع کرد و گفت: در حال مذاکره هستیم. این موضوع در جلساتی که در استانبول برگزار می‌شود در حال پیگیری است. از جزئیات مربوط به آن بی اطلاعیم و نمی‌توانیم تا زمانی که مدیر بخش ورزشی باشگاه تصمیم نگرفته است، در این‌باره صحبت کنیم.

پندار خمارلو -مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس- نیز از جزئیات جلسه طولانی مدت شب گذشته گرشاسبی با مدیر ورزشی باشگاه رزه اسپور ترکیه اظهار بی اطلاعی کرد و اظهار داشت: هنوز صحبت جدیدی با آقای گرشاسبی نداشتیم و مشخص نیست ماندن ایشان در ترکیه تا چه زمانی طول می‌کشد. قرار بود عصر امروز به تهران بیایند؛ اما اگر مذاکرات طولانی شود، امکان دارد باز هم بازگشت اعضای حقوقی باشگاه در این پرونده به تاخیر بیفتد.

وی درباره احتمال حضور مهدی طارمی برای حضور در ریزه اسپور ترکیه به مدت نیم‌فصل تصریح کرد: چنین صحبتی صورت نگرفته است و قرار هم نیست او را به ریزه اسپور بدهیم.

منبع: پارس
کد مطلب: 83185
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند