جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 27 Apr 2018
۰

دلیل نپیوستن صیادمنش به گالاتاسرای فاش شد

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
دلیل نپیوستن مهاجم تیم فوتبال زیر ۱۷ سال کشومان به گالاتاسرای فاش شد.
دلیل نپیوستن صیادمنش به گالاتاسرای فاش شد
به گزارش خدمت؛ روز گذشته(سه‌شنبه) اخباری در رسانه‌های ترکیه‌ منتشر شد مبنی بر این‌که اللهیار صیادمنش، بازیکن تیم زیر 17 سال ایران، وارد شهر استانبول شده تا قراردادی را با باشگاه گالاتاسرای منعقد کند؛ هر چند در ادامه، سایت روزنامه «یِنی شافاک» ترکیه با تکذیب خبر سفر این بازیکن 16 ساله به استانبول خبر داد که تصویری که از صیادمنش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، مربوط به قبل و زمانی است که مذاکره طرفین به نتیجه نرسیده بود.

بر اساس گزارش روزنامه «ملیت» ترکیه، مدیر برنامه‌های صیادمنش، پس از مذاکره‌ای که با نمایندگان باشگاه گالاتاسرای داشت، در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت که «با گالاتاسرای به توافق رسیدیم» که همین علنی کردن توافق بین طرفین سبب می‌شود تا این باشگاه ترکیه‌ای، قید خرید این بازیکن ایرانی را بزند.

در ادامه گزارش «ملیت» آمده است؛ بر اساس قوانین فیفا، باشگاه‌ها نمی‌توانند با بازیکن غیر بومی زیر 18 سال قرارداد امضا کنند و از آنجایی که به نوعی توافق طرفین برای عقد قرارداد علنی شده بود، گالاتاسرای برای این‌که توسط فدراسیون جهانی فوتبال مجازات نشود، قید خرید اللهیار را زد؛ این در حالی است که گالا او را برای حضور در تیم زیر 21 سال خود در نظر داشت.

اللهیار و مدیربرنامه‌هایش، پیش از این به شهر استانبول سفر کرده بودند و مذاکراتی را هم با مدیران باشگاه گالاتاسرای داشته‌اند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 83182
نام شما

آدرس ايميل شما

خلخالی درباره جسد رضا خان چه گفت؟
چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد