جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 27 Apr 2018
۰

رشد ۲۰ درصدی عرضه‌ اپل واچ ۳ در سال ۲۰۱۸

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
گزارش‌ها حاکی است که عرضه اپل واچ ۳ تا پایان سال آینده، با رسیدن به رقم ۲۳ تا ۲۵ میلیون دستگاه، ۲۰ درصد افزایش خواهد داشت.
رشد ۲۰ درصدی عرضه‌ اپل واچ ۳ در سال ۲۰۱۸
به گزارش خدمت؛ یکی از تامین‌کننده‌های منابع اپل‌واچ، میزان درآمد نوامبر گذشته این محصول را ثبت کرده که نسبت به سال گذشته، ‌رشد ۲۰ درصدی را نشان می‌دهد. این میزان رشد به دلیل مولفه‌های فناوری SiP بوده است.

منابع خبری این حوزه مدعی شدند که تامین‌کننده‌های منابع تایوانی، انتظار دارند که سفارش‌ اپل واچ 3 تا سال آینده به ۲۳ تا ۲۵ میلیون دستگاه برسد.

بر اساس گزارش دیجی‌تایمز، گروه ASE وظیفه‌ی بسته‌بندی و آزمایش فرکانس رادیویی، وای‌فای و تراشه‌های MEMS برای دستگاه‌های آیفون و اپل واچ را به عهده دارد؛ بنابراین انتظار می‌رود درآمد فصلی در سه‌ماهه‌ چهارم سال ۲۰۱۷، رکورد تازه‌ای را به ثبت برساند.

این منابع مدعی هستند که محبوبیت اپل واچ 3، تمرینات ورزشی این دستگاه و قابلیت‌های سلامت فردی آن، در بازار محصولات مصرفی الکترونیکی رو به افزایش است. عرضه‌‌ نهایی این دستگاه در سال ۲۰۱۸ احتمالا به ۲۵ میلیون واحد می‌رسد.

گزارش‌های منتشر شده توسط منابع تامین‌کننده قطعات را نمی‌توان چندان موثق دانست. اطلاعات این منابع محدود است و تنها با استناد به سفارش‌های اپل، برآورد می‌شود. تامین‌کننده‌ها معمولا از سفارشاتی که شرکت‌های رقیب ثبت کرده‌اند، اطلاعی ندارند.

یکی از شرکت‌های تابع فاکسکان به نام ShunSin Technology، ماه گذشته گزارش کرده بود که از سال آینده، جزو تامین‌کننده‌های تکنولوژی SiP اپل خواهد بود؛ اما با توجه به جدیدترین گزارشی که منتشر شده، اپل احتمالا تا سال ۲۰۱۹، چنین تغییری ایجاد نخواهد کرد.

Apple Watch 3 در لیست ۱۰ گجت برتر 2017 مجله TIME قرار داشت. اپل در چهار آگهی تبلیغاتی خود، از این محصول به‌عنوان یک هدیه خوب برای تعطیلات نام برده است. این شرکت همچنان قابلیت‌های بیشتری را از طریق Apple Pay Cash و GymKit، به اپل واچ 3 اضافه خواهد کرد.
کد مطلب: 83179
نام شما

آدرس ايميل شما

خلخالی درباره جسد رضا خان چه گفت؟
چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد