سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۰

دلخوری خبرنگاران رشتی از پرسپولیسی‌ها

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
بازی سپیدرود در برابر پرسپولیس فارغ از نتیجه رخ داده در زمین بازی با یک بد اخلاقی برای سرخ‌های پایتخت در سفر به شمال کشور همراه بود.
دلخوری خبرنگاران رشتی از پرسپولیسی‌ها
به گزارش خدمت؛ بازیکنان پرسپولیس پس از یک ساعت معطلی خبرنگاران در محل میکسدزون ورزشگاه سردار جنگل با برخورد بد بازیکنان پرسپولیس مواجه شدند. البته عدم مصاحبه با رسانه ها در سفر به استان گیلان تبدیل به یک عادت همیشگی شده است و در اغلب بازی‌های پرسپولیس به دیگر شهرهای ایران همین روند در مواجه با خبرنگاران و پاسخگویی به افکار عمومی رخ می‌دهد. البته باید گفت که از بازیکنان پرسپولیس فقط سیدجلال حسینی حاضر به مصاحبه شد.

نکته جالب این است که به‌علت مشکلات مختلف ترافیکی در طول مسیر ورزشگاه سردار جنگل تا شهر رشت اتوبوس تیم پرسپولیس بیش از یک‌ساعت در ترافیک ماند تا یک راه 15 کیلومتری را طی کند و حال آن‌که زمان یک مصاحبه بیش از چند دقیقه وقت بازیکنان را نخواهد گرفت و در حین بازی نیز هیچ اتفاق جنجالی خاصی رخ نداد.

در دو فصل پیش که ملوان در لیگ برتر حضور داشت همین‌گونه برخوردها مشاهده شد و البته تکرار این‌گونه رفتارها معنایی جز بی‌اعتنایی به افکار عمومی و رسانه‌ها نخواهد داشت.

منبع: ورزش‌سه
کد مطلب: 82932
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند