جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 15 Dec 2017
۰

دنیای اسلام علیه آمریکا به پا خیزد/ با تمام قدرت پشتیبان طاهر القادری خواهیم بود

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
رهبر حزب تحریک انصاف با تشریح مواضع خود درباره مسائل روز جهان و پاکستان از جهان اسلام خواست با تصمیم آمریکا برای انتقال سفارت خود به قدس اشغالی مخالفت کند.
دنیای اسلام علیه آمریکا به پا خیزد/ با تمام قدرت پشتیبان طاهر القادری خواهیم بود
به گزارش خدمت؛ بر اساس گزارش ای آر وای نیوز، «عمران خان» رهبر حزب تحریک انصاف طی سخنانی با انتقاد از انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی از تمام دنیای اسلام خواست علیه آمریکا به پا خیزند.

عمران خان تصریح کرد: این باعث تاسف است که رژیم صهیونیستی ابتدا فلسطین را اشغال کرده و اینک در پی انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی است.

وی این اقدام آمریکا را مخالف قوانین بین‌المللی دانست و گفت: امنیت و صلح در منطقه به‌شدت تحت تاثیر تصمیم ترامپ قرار خواهد گرفت.

از سوی دیگر، رهبر حزب تحریک انصاف، با اشاره به حکم دادگاه لاهور در مورد حادثه مادل تاون بیان کرد: کار دادگاه پاکستان مطابق عدالت بوده است و ما از آن حمایت می‌کنیم.

کاپیتان سال‌های دور تیم ملی کریکت پاکستان اظهار داشت: اگر طاهر القادری تصمیم بگیرد اعتصاب خیابانی داشته باشد، ما نیز به پشتیبانی از آن‌ها به خیابان‌ها خواهیم آمد و تا زمانی که مفسدان را به زندان نینداخته‌ایم، از پا نخواهیم نشست.

وی ابراز امیدواری کرد که افشا شدن گزارش قاضی باقر نجفی درباره پرونده قتل‌های مادل تاون سبب سرنگون شدن قدرت شهباز شریف سروزیر ایالت پنجاب شود.

این در حالی است که تحریک انصاف خواستار استعفای راناثناءالله وزیر قانون ایالت پنجاب نیز شده است.

تحریک انصاف تلاش فراوانی دارد که در آستانه انتخابات در تمام مسائل حساس کشور نقش پر رنگ داشته و آرای مردم را به سمت خود جلب کند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 82931
نام شما

آدرس ايميل شما

این افراد در شب یلدا هندوانه نخورند!
چرا خودروی صفر نخریم؟ اثر خودروی صفر بر سلامتی
ایرانی‌ها در تلگرام چگونه رفتار می‌کنند